Wp Header Logo 29.png

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، این پویانمایی که تاکنون توانسته است حضورهای بین‌المللی بسیاری را در کارنامه خود ثبت کند قرار است در دومین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های انیمیشن هند در گروه بهترین فیلم انیمیشن کوتاه کمتر از ۴۵ دقیقه به نمایش درآید.

پویانمایی ۱۴ دقیقه‌ای «آسمان دوست داشتنی» قرار است با فیلم‌های منتخب این بخش از کشورهای هند، چین، ژاپن، کره جنوبی، سوییس، ایران و بلژیک به رقابت بپردازد.

هدف انتخاب هیات داوران این دوره از جشنواره بین‌المللی فیلم‌های انیمیشن هند، فیلم‌هایی بوده است که به گونه‌ای خلاقانه تولید شده‌اند.

نحوه انتخاب بهترین‌های این جشنواره‌ی تخصصی در حوزه انیمیشن شامل بهترین فیلم انیمیشن دانشجویی، بهترین فیلم انیمیشن کمتر از ۴۵ دقیقه، بهترین پروژه انیمیشن تجاری، بهترین موزیک ویدیو، بهترین سریال انیمیشن، بهترین پروژه رسانه‌ای، بهترین طراحی صدا برای پروژه انیمیشن تجاری، بهترین طراحی صدا برای انیمیشن غیرتجاری، بهترین مفهوم برای پروژه انیمیشن تجاری و بهترین طراحی شخصیت برای پروژه انیمیشن، است.

دومین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های انیمیشن هند AGIF در روز ۱۹ آذر سال ۱۴۰۲ (۱۰ دسامبر ۲۰۲۳) در شهر بمبی کشور هند برگزار خواهد شد.

۵۷۵۷

source

farhangikhabari

توسط farhangikhabari