به‌تازگی رندرهای جدیدی از سری گلکسی S24 منتشر شد و در آن می‌توانیم ظاهر این خانواده را ببینیم. به‌علاوه، در این رندرها والپیپر رسمی پرچمداران جدید سامسونگ هم قابل مشاهده است. حالا پیش از رونمایی رسمی، این والپیپرها منتشر شده‌اند تا بتوانید از آن‌ها استفاده کنید.

براساس گزارش یک منبع آگاه در ایکس با نام کاربری Vetrox360، والپیپرهایی که در رندرهای اخیر سری گلکسی اس 24 دیده بودیم، والپیپرهای زمان عرضه این گوشی‌ها هستند. حالا همین والپیپرها در نسخه بنفش، مشکی، خاکستری و زرد منتشر شده است و می‌توانید آن‌ها را دانلود کنید.

اگر بخواهیم مقایسه‌ای میان والپیپرهای پرچمداران آتی و گذشته سامسونگ داشته باشیم، متوجه تفاوت‌هایی در نسل جدید خواهیم شد که ممکن است به مذاق همه کاربران خوش نیاید. تصویر پایه همه این والپیپرها یکسان است و کریستالی را نشان می‌دهد که با ظاهراً با توجه به رنگ بدنه تغییر می‌کند.

افشای والپیپرهای سری گلکسی S24

برای دانلود نسخه باکیفیت این والپیپرها می‌توانید از این لینک یا این لینک استفاده کنید.

سری گلکسی S24 احتمالاً در تاریخ 27 دی‌ماه معرفی خواهد شد. این خانواده طبق سنت سال‌های اخیر، در سه مدل استاندارد، پلاس و اولترا به بازار می‌آید. مدل اولترا نمایشگر 6.8 اینچی +QHD، مدل پلاس نمایشگر 6.7 اینچی +QHD و مدل استاندارد نمایشگر 6.2 اینچی +FHD خواهد داشت.

مدل گلکسی S24 اولترا مثل سال گذشته از دوربین عقب چهارگانه استفاده خواهد کرد که امسال احتمالاً از زوم اپتیکال 10 برابری پشتیبانی نمی‌کند و درعوض به زوم 5 برابری مجهز خواهد شد.

سامسونگ چندی قبل درخواست ثبت نشان تجاری AI Phone را ارائه کرده بود که احتمالاً برای سری گلکسی اس ۲۴ به‌کار خواهد رفت و می‌تواند نشانگر قابلیت‌های هوش مصنوعی این دستگاه باشد. این شرکت همچنین چند وقت پیش از مدل هوش مصنوعی جدیدی به نام گاوس پرده برداشت که می‌تواند برای ارائه ویژگی‌های مختلف روی این گوشی‌ها کاربرد داشته باشد.


source

توسط