Wp Header Logo 61.png

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین،«موسی و شبان» اجرایی موزیکال است که پرواز همای از دو سال پیش با طراحی و اجرای آن در اقصی نقاط ایران، از آن رونمایی کرد.

این اجرا با همراهی ارکستر بزرگ به رهبری امین غفاری در کنار ارکستر سازهای ایرانی، ۱۵ آذر ماه در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی و در دو سانس روی صحنه خواهد رفت.

پرواز همای خالق، نویسنده و ایده پرداز این اثر است که در بخش های مختلف، می خواند. حامد فقیهی (در نقش موسی) و استاد داوود نماینده (در نقش راوی) پرواز همای را در «موسی و شبان» همراهی می کنند.

این اجرا امسال در شهرهای مختلف از جمله رشت،تبریز، ساری، چالوس، اصفهان، شیراز و…. روی صحنه رفته و بیش از ۲۰ اجرا از آن در شهرهای مختلف تجربه شده است.

همای درباره این اثر و کنسرتش در تهران معتقد است: «بالاخره شرایط اجرای «موسی و شبان» در تهران فراهم شد و امیدوارم بتوانیم اجرای خوبی را برای مخاطبان موسیقی روی صحنه ببریم. برای این اجرا تمرین و زمان زیادی صرف شده است و در تلاشیم با بهترین کیفیت آنرا روی صحنه ببریم.»

پرواز همای از تمدید این اجرا در تهران خبر داده است که به محض قطعیت و صدور مجوز؛ اطلاعات آن در اختیار رسانه ها قرار خواهد گرفت.

۲۴۵۲۴۵

source

farhangikhabari

توسط farhangikhabari