به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، سردار ابوالقاسم شریفی مسئول ایثارگران سپاه در گفت و گویی در خصوص تبصره ماده 38 قانون جامع ایثارگران اظهار کرد: به لطف خداوند متعال و با همکاری و هماهنگی ایثارگران سپاه و سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح از مهر ماه سال 95 تا کنون ، حقوق آن دسته از مشمولین تبصره 38 که برابر بررسی های انجام شده واجد شرایط دریافت حقوق بوده اند در ساتا ایجاد شده و آزادگان و جانبازان محترم از حقوق مذکور بهره مند بوده و در قالب فیش جداگانه برای این عزیزان اطلاع رسانی شده است.

وی ادامه داد: تمامی امورات تبصره 38 از سوی نیروها و سپاه های استانی در سامانه بارگذاری و رصد می‌شود لذا آزادگان و جانبازان محترم تبصره 38 در صورت لزوم به سپاه‌های استانی منطقه خود مراجعه کنند. موضوع حقوق جانبازان حالت اشتغال و آزادگان با عضویت رسمی از سوی ایثارگران سپاه با پیگیری از مجلس و دولت در قالب برنامه هفتم و قانون بودجه 1403 کشور در حال رایزنی است که در صورت تصویب نهایی ، مراحل کار مجددا اطلاع رسانی خواهد شد.

مسئول ایثارگران سپاه عنوان کرد: تمامی اخبار ، ابلاغیات ، ضوابط و سایر امور از سوی ستاد کل سپاه به نیروها و سپاه های استانی در طول این 7 سال اعلان و واگذار شده است لذا مجددا تاکید می‌ شود آزادگان و جانبازان تبصره 38 در صورت لزوم یا پیگیری به سپاه استان مربوطه مراجعه کنند و از مراجعه به اداره ایثارگران سپاه یا سایر مراکز در تهران خودداری کنند.

سردار شریفی با اشاره به انتشار اخبار غیر موثق در گروه ها و کانال های غیر رسمی بیان کرد: آزادگان و جانبازان محترم به اخبار ضد و نقیض که در گروه‌ها درج می‌شود توجهی نکنند و اخبار صحیح و درست را از مراکز ایثارگران نیروها و سپاه های استانی دریافت کنند.

انتهای پیام/

source

farhangikhabari

توسط farhangikhabari