به گزارش خبرگزاری تسنیم، کتاب «نقض حریم خصوصی کاربران در شبکه اینستاگرام» نوشته امیرعباس صادقی پس از اخذ مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و دفتر توسعه کتاب و کتابخوانی منتشر شد.

این کتاب به موضوع «نقض حریم خصوصی و شبکه‌های اجتماعی» اختصاص دارد؛ برگرفته از مجموعه پژوهش‌هایی است که تمرکز ویژه‌ای بر شبکه اجتماعی پرمخاطب اینستاگرام دارد. از جمله مهمترین موضوعات مورد بحث در این کتاب می‌توان به تعریف حریم خصوصی از منظر کارشناسان و اساتید، شیوه‌های نقض حریم خصوصی، علل و عوامل، قوانین و ضوابط موجود و … اشاره کرد.

موضوع حریم خصوصی یکی از پراهمیت‌ترین مباحث مورد بحث در فضای مجازی است که نظرات مختلفی درباره آن وجود دارد. به زعم بسیاری از کارشناسان شبکه اجتماعی اینستاگرام به دلیل ماهیتش این امکان را به افراد سودجو می‌دهد تا حریم خصوصی دیگران را نقض کنند.

به نظر می‌رسد نویسنده کتاب تلاش کرده ضمن گردآوری مجموعه‌ای از پژوهش‌های مرتبط با حریم خصوصی و شبکه‌های اجتماعی، عواملی که سبب تشدید این موضوع می‌شود را مورد تحلیل قرار بدهد.

کتاب «نقض حریم خصوصی کاربران در شبکه اینستاگرام» در 98 صفحه و در قطع رقعی توسط انتشارات حوزه مشق چاپ شده است. سیدامیرحسین حسینی ویراستار این کتاب است و سیدفرهاد عباسیان طراحی جلد آن را برعهده دارد. انتشارات بین المللی حوزه مشق رسانه‌ای‌ترین انتشارات کشور و ناشر رتبه اولی است.

انتهای پیام/

source

farhangikhabari

توسط farhangikhabari