ایسنا/مازندران ساخت شهرک صنفی و تخصصی خودرو نخستین بار در مازندران در سفر شهرستانی استاندار مازندران به شهرستان آمل وارد فاز عملیاتی شد.

استاندار مازندران روز یکشنبه سوم دی ماه در هجدهمین سفر شهرستانی به آمل در بازدید از روند ساخت نخستین شهرک صنفی خودرو گفت: با توجه به اینکه مازندران قطب گردشگری کشور است، فعالیت‌های نمایشگاه‌های متعدد در سطح شهرها با احداث این شهرک جمع آوری می‌شود.

سیدمحمودحسینی پور با تاکید براینکه عزم دولت برای پایان گره کور ترافیکی آمل با احداث شهرک صنفی خودرو به طور جدی از این طرح حمایت خواهد شد، افزود: درصدد هستیم این شهرک‌های صنفی در شهرک‌های دیگر هم احداث شود.

وی ادامه داد:  با احداث این شهرک صنفی خودرو فعالیت حدود ۴۰۰ نمایشگاه اتومبیل در آمل به این شهرک منتقل خواهد شد.

ساخت نخستین شهرک صنفی خودرو مازندران در آمل اجرایی شد

استاندارمازندران با تاکید براینکه برطرف شدن گره کور ترافیکی شهرهای مازندران با ساخت شهرک صنفی خودرو ها یک ضرورت است، تصریح کرد: ساخت این شهرک در زمینی به مساحت ۲۱ هکتار در آمل احداث خواهد شد صدور مجوز آن باید شتاب گیرد.

 سید محمود حسینی پور سفر شهرستانی خود به آمل را با ادای احترام به مقام شامخ شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی در امامزاده ابراهیم این شهر آغاز کرد.

 در این سفر که با همراهی ۸۰ مدیر ارشد شهرستانی و استانی انجام شد بررسی مشکلات مردم و واحدهای تولیدی صنعتی در دستور کار قرار دارد.

حضور مدیران در روستاهای آمل به خصوص مناطق کم برخوردار از جمله اهداف سفر شهرستانی استاندار مازندران به آمل اعلام شد.

بازدید از شهرک صنعتی نمایشگاه داران اتومبیل، شهرک صنعتی جمشید آباد برای افتتاح و کلنگ زنی چند طرح زیر ساختی، حضور در جمع مردم روستای بلیران، دیدار با اقشار مختلف مردم، تشکیل کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید و در نهایت جلسه شورای اداری در دانشگاه آزاد اسلامی واحد آیت‌الله آملی پایان بخش این سفر خواهد بود.

شهرستان آمل دارای ۴۳۰ هزار نفر جمعیت، پنج بخش، شش شهر و نیز یکی از صنعتی‌ترین شهرستان‌های مازندران محسوب می‌شود.

انتهای پیام

source

توسط