ایسنا/خوزستان معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خوزستان از خدمات‌رسانی پایگاه‌های جاده‌ای سطح استان در طرح زمستانه امداد و نجات خبر داد.

امیرعباس نجفی با بیان اینکه نجاتگران‌ این جمعیت از ابتدای مهرماه تاکنون جان ١١٧ نفر را در حوادث و سوانح را نجات داده‌اند، اظهار کرد: ۱۴۶ عملیات و امدادرسانی به ۶ هزار و ۱۴۷ حادثه‌دیده در فصل گذشته انجام شده است.

به گزارش ایسنا، وی افزود: در این مدت، یک هزار و ۱۴۰ نیروی عملیاتی در قالب ٣١٢ تیم امداد و نجات و با به کارگیری ۱۵۶ دستگاه آمبولانس در عملیات‌ها حضور داشته‌اند و ٢٧ خودروی گرفتار، رهاسازی و ١٩٠ نفر نیز توسط عوامل امدادی این جمعیت اسکان اضطراری داده شده‌اند.

نجفی با اشاره به عملیات‌های امدادی انجام‌شده از ابتدای فصل پاییز گفت: ۱۴۶ عملیات اعم از سیلاب، برف و کولاک، سیل و آبگرفتگی، دریایی، کوهستان، جاده‌ای، مناسبتی، زلزله، صنعتی و کارگاهی، آتش‌سوزی و خدمات سرپایی در سطح استان خوزستان انجام شده است.

وی گفت: با توجه به آغاز طرح زمستانه، تمامی امدادگران و نجاتگران حاضر در پایگاه‌های جاده‌ای سطح استان خوزستان به صورت شبانه‌روزی آماده خدمت‌رسانی به هموطنان است.

انتهای پیام

source

source

توسط