طبق اسناد فاش شده و مدارک موجود، متوجه می‌شویم که استودیوی اینسامنیاک گیمز (Insomniac Games) شخصیتی موسوم به سیلک (Silk) را از دنیای مرد عنکبوتی مورد بررسی قرار داده است.

هک شدن استودیوی اینسامنیاک گیمز اتفاق وحشتناکی بود و بدیهی است که ما از اتفاقات رخ داده به هیچ وجه حمایت نمی‌کنیم. کاری که این گروه هکری انجام داد اشتباه بود و اینسامنیاک گیمز تا مدت‌ها تکه‌های اتفاقی که رخ داده را جمع‌آوری خواهد کرد.

با این حال و همانطور که انتظار می‌رود، مردم به اسنادی که بر روی اینترنت قرار داده شده بود نگاه کردند تا ببینند تیم به چه چیزی مشغول است و یک نفر در شبکه اجتماعی ردیت (Reddit) یک برگه اکسل (Excel) نسبتاً جالب را به اشتراک گذاشته که به نظر می‌رسد بر روی یک شخصیت خاص از دنیای اسپایدر-من تمرکز دارد. کاراکتر مورد بحث ما نه مایلز (Miles) است و نه بلک کت (Black Cat)؛ بلکه درباره شخصیتی بوده که با نام سیلک (Silk) شناخته می‌شود.

برای کسانی که از بزرگترین خوانندگان کمیک‌های مارول (Marvel) نیستند باید بگویم که سیلک، با نام مستعار سیندی مون (Cindy Moon)، شخصیتی است که در طول آرک “Original Sin” معرفی شد. در خلاصه داستان آمده است که یکی از چشمان The Watcher بیرون کشیده شد و دانش درون آن چشم فضای مارول را درنوردید. به این معنی که بسیاری از قهرمانان چیزهایی را دریافتند که از آن‌ها یا سایر قهرمانان مارول پنهان مانده بود. همانطور که می‌توانید تصور کنید، تمام آنچه که فاش شد خوشایند نبود.

پیتر پارکر (Peter Parker) فهمید عنکبوتی که او را گاز گرفت و به او قدرت داد، سیندی مون را نیز گاز گرفته است. او سال‌ها بعد، دقیقاً سیزده سال بعد، از وجود او آگاه شد، زیرا فردی که سیلک را آموزش داده بود متوجه شد که دشمن شروری به نام مورلان (Morlun) به دنبال سیلک است، بنابراین سیلک را در یک اتاق زندانی کرد تا او در امان باشد اما نتواند خارج شود. پیتر سیلک را نجات داد و به او گفت که مورلان مرده است و سپس آن دو رابطه‌ای را با یکدیگر آغاز کردند، قبل از اینکه سیلک به بخشی کامل‌تر از دنیای مارول تبدیل شود.

او بسیاری از قدرت‌های مرد عنکبوتی، از جمله قدرت‌های تاراندازی را دارد و در طول سال‌ها از آن‌ها به خوبی استفاده کرده است. همچنین همکاری با گروه‌هایی مانند Agents of Atlas ،SHIELD و Black Cat را نیز در یک مقطع تجربه کرده.

در مورد اینکه چرا سیلک برای استفاده توسط اینسامنیاک گیمز در نظر گرفته شده است، ما واقعاً مطمئن نیستیم. برگه‌ای که او را نشان می‌داد از نام “Silk + MP” استفاده کرده بود که می‌تواند اشاره‌ای به بازی چندنفره و لغو شده داشته باشد. همچنین ممکن است آن‌ها در نظر داشته باشند که او را برای بازی Spider-Verse یا به عنوان شخصیت اصلی در نسخه بعدی بیاورند. تا جایی که ما می‌دانیم، اگر او ظاهر شود، این اولین بازی بزرگ او در صنعت ویدیو گیم خواهد بود.


نظر شما در این باره چیست؟ لطفاً در بخش نظرات به ما اطلاع دهید.

source

توسط