از شخصیت‌های جدید فصل دوم سریال Wednesday رونمایی شد

در حالی که تیم برتون و جنا اورتگا برای ساخت فیلم Beetlejuice 2 همکاری می‌کنند، زمان فیلمبرداری فصل دوم سریال تحسین‌شده‌ی ونزدی هم نزدیک و نزدیک‌تر می‌شود. اخیرا جزئیات تازه‌ای از سه شخصیت جدیدی که قرار است در فصل دوم سریال Wednesday حضور داشته باشند، منتشر شده است.


مطلب پیشنهادی:۱۰ انیمه سریالی برتر برای کسانی که به انیمه علاقه ندارندبهترین فرصت برای آشنایی با بهترین آثار انیمه‌ای
۱۰ انیمه سریالی برتر برای کسانی که به انیمه علاقه ندارند

بر اساس گزارشات منتشر شده، این سه شخصیت قرار است تا حضور پررنگی در فصل دوم داشته باشند. آن‌ها به ترتیب کارلوف (Karloff)، ولف‌گنگ (Wolfgang) و آنی (Annie) هستند که خوشبختانه به غیر از نام‌شان جزئیات بیشتری از آن‌ها نیز در دسترس است.

کارلوف به عنوان یک پسر نوجوان ورزشکار که دارای عضوی مصنوعی است، توصیف می‌شود. گفته می‌شود این کاراکتر مهارت و توانایی‌های خاصی دارد.

دومین شخصیت جدید، ولف‌گنگ است. او به عنوان یک پسر نوجوان جذاب و بااعتمادبه‌نفس توصیف می‌شود و احتمال می‌رود که با شخصیت Uncle Wolfgang که قبلا در قسمتی از سریال انیمیشنی این عنوان ظاهر شده بود ارتباطی داشته باشد.

شخصیت سوم، آنی است. آنی یک دختر نوجوان است که بین ۱۲ الی ۱۴ سال سن دارد و از هوش بسیار بالایی هم برخوردار است.

سریال Wednesday

به‌نظر می‌رسد تعامل هر یک از این شخصیت‌ها با ونزدی می‌تواند سناریوهای جالبی را رقم بزند. با این حال فعلا باید منتظر باشیم و ببینیم فصل دوم سریال Wednesday چه زمانی منتشر خواهد شد.

انتظارات برای فصل دوم سریال ونزدی بسیار بالا است. با این حال فعلا تاریخ انتشار مشخص و دقیقی برای این اثر اعلام نشده و تنها می‌دانیم که مراحل تولید و فیلمبرداری آن از اواخر ماه آپریل سال ۲۰۲۴ آغاز خواهد شد.


مطلب پیشنهادی:بهترین سریال‌هایی که بر‌اساس واقعیت ساخته شده‌اند | آپدیت ۲۰۲۳آثاری همراه با درس‌هایی از گذشته
بهترین سریال‌هایی که بر‌اساس واقعیت ساخته شده‌اند | آپدیت ۲۰۲۳


اجرای ویدیوی I Feel Fantastic | این عروسک واقعا زنده شده؟

پلی استیشن ۵ پرو یا PS6 می‌تواند به یک پردازنده هوش منصوعی مجهز باشد - ویجیاتو

source

توسط