بدون تصویر

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، تا 10 روز دیگر هجدهمین دوره جام ملت‌های آسیا در کشور قطر آغاز خواهد شد و تیم ملی فوتبال کشورمان در گروه C این رقابت‌ها با امارات، فلسطین و هنگ‌کنگ همگروه است. به همین بهانه نگاهی به تقویم فعالیت‌های تیم ملی تا پایان مرحله گروهی جام ملت‌های آسیا خواهیم داشت.دعوت 27 بازیکن به اردوی تیم ملی برای جام ملت‌های آسیا/ بازگشت قایدی و سرنوشت مبهم آزمون

امروز (یکشنبه) دهم دی ماه لیست اولیه تیم ملی با حضور 27 بازیکن اعلام شد، اما قرار است از روز سه‌شنبه دوازدهم دی ماه اردوی تیم ملی با مشخص شدن لیست اصلی برگزار شود. تا شروع جام ملت‌ها دو بازی تدارکاتی هم در تقویم ملی‌پوشان گنجانده شده است.

تنها دو روز بعد از اعلام لیست ملی‌پوشان، بازیکنان در جزیره کیش حاضر می‌شوند تا شرایط آب و هوایی مشابه قطر را تجربه کنند. طبق برنامه‌ریزی انجام شده قرار است تیم ملی پنج روز در جزیره کیش اقامت داشته باشد و بعد از آن با پروازی راهی قطر می‌شود.

براساس این گزارش، شاگردان قلعه‌نویی چهار روز پیش از شروع جام ملت‌ها در کشور قطر حاضر می‌شوند تا بعد از طی شدن مراحل اسکان، با شرایط حاکم بر محل برگزاری مسابقات خودشان را وفق بدهند. تنها یک روز بعد پشت درهای بسته بازی دوستانه‌ای با اندونزی خواهند داشت.

با اینکه جام ملت‌ها در روز 22 دی آغاز می‌شود، اما بازی‌های تیم ملی دو روز بعد آغاز می‌شود و ملی‌پوشان حداقل تا سوم بهمن ماه در قطر حضور دارند. فینال این رقابت‌ها در 21 بهمن ماه سال جاری برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

source

توسط