به گزارش خبرگزاری تسنیم، مدتی قبل پژمان بازغی خداحافظی خودش را از برنامه «کودک‌شو» رسماً اعلام کرد.

به دنبال آن پیگیری‌های خبرنگار تسنیم نشان می‌داد ملیکا شریفی‌نیا قرار است برای اولین تجربه اجرا پا به این برنامه بگذارد.

شبکه نسیم چندی پیش عوامل جدید این برنامه را رسماً اعلام کرد و حالا نوبت به مجری این برنامه رسید که حضور ملیکا شریفی‌نیا قطعی شد.

به دنبال این اتفاق، ملیکا شریفی نیا بازیگر مجموعه‌های تلویزیونی، تئاتر و سینماست که در جدیدترین حضور خود در عرصه هنرهای تصویری اجرای مسابقه «کودک‌شو» را بر عهده دارد.

ملیکا شریفی‌نیا فعالیت حرفه‌ای در حوزه کودک را از سال 1386 با گذراندن دوره‌های تخصصی و آموزشی تربیت مربی، شناخت هنر کودک، عروسک سازی کودک، انیمیشن و مبانی رنگ در مجموعه باران آغاز کرد.

شریفی‌نیا در حوزه‌های مختلفی در زمینه کودک کار کرده است که از جمله آنها تصویرگری کتاب‌های کودک است و تصویرگری کتاب «دیشب خدا را عاشق کردم» در سال 1382 از جمله تجربه‌های او محسوب می‌شود.

از جمله فعالیت‌های شریفی‌نیا در حوزه مجموعه‌های تلویزیونی مرتبط با کودک و نوجوان نیز می‌توان به محله «گل و بلبل» و «بالش‌ها» اشاره کرد.

حسین ربانی غریبی تهیه کننده این فصل از برنامه است و رضا مهرانفر که در فصل‌های اولیه برنامه جزو هسته اصلی برنامه بوده است در فصل جدید کارگردانی برنامه را بر عهده دارد.

در فصل پیش رو، بازی‌ها و آیتم‌های جدیدی برای برنامه طراحی و تولید شده که نیاز به دکورهای جدید داشت، در حال حاضر مراحل ساخت این دکورها رو به پایان است و به زودی در لوکیشن جدید به سرانجام می‌رسد.

انتهای پیام/

source

farhangikhabari

توسط farhangikhabari