به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، تعالی و پیشرفت کشور به عنوان یکی از مهمترین اهداف ایران خلاق مطرح است که نیازمند همدلی در حوزه اقتصاد فرهنگ است. در این راستا تمرکز بر ایجاد گفتمان مبتنی بر هم‌فکری و خلق ایده‌های مشترک با دغدغه ایران و هویت ایرانی و اسلامی نیاز اساسی در جامعه محسوب می‌شود.

از آنجایی که جنگ نابرابر حق و باطل در جهان گسترده شده و نمونه عینی و ظالمانه آن را در حملات رژیم صهیونیستی به مردم مظلوم غزه و کشتار وسیع فلسطینیان مشاهده می‌کنیم، لازم است ابزارهای متنوعی از جمله ابزار هنر و رسانه به کمک بیان حقانیت آماده با هر گونه ظلم و تعدی مقابله کند.

در حال حاضر برندهای گوناگونی در عرصه صنایع خلاق و فرهنگی در بعد بین‌الملل فعال هستند. در کشور ما نیز لازم است برندها با موج جهانی حمایت از فلسطین همراه شوند تا از این طریق توسعه محصول، توسعه بازار و توسعه برند ایجاد شده و در معادلات جهانی به عنوان رسانه اثرگذار باشیم.

در این راستا، پویش «داستان حمایت، مداومت» از هنرمندان و فعالان صنعت مد و لباس، اکسسوری و دکوراسیون دعوت کرده است تا با زبان هنر و محصولات فرهنگی، داستان حمایت خود را از مردم مظلوم و مقتدر فلسطین به جهانیان بیان کنند و با فعالان جهانی در این عرصه همصدا و همنوا شوند.

ایده‌پردازان، طراحان و تولیدکنندگان پوشاک، ملزومات پوشش و طراحی داخلی که علاقه مند به حمایت از مردم فلسطین و جبهه حق هستند، می‌توانند به منظور همراهی با این موج جهانی و شرکت در این رویداد مداومت، ایده‌ها، طرح‌ها و یا محصولات خود را با استفاده از نمادها و هنرهای فلسطین به تارنمای modaavemat.ir ارسال کرده و با هشتگ story_of_support#  در فضای مجازی منتشر کنند.

آثار ارسالی که تا تاریخ 25 دیماه ارسال شود، با حضور برندهای مطرح مد و لباس، مهمانان بین‌المللی و اصحاب رسانه در رویداد یک روزه مداومت در محل کارستان بهارستان، ارزیابی شده و از آثار برگزیده در این رویداد رونمایی می‌شود.

به منظور تشویق و ترغیب فعالیت بیشتر در این حوزه، شرکت‌کنندگان در رویداد از خدمات رسانه، تبلیغات محیطی، مشاوره و شتاب‌دهی برخوردار خواهند شد.

انتهای پیام/

source

farhangikhabari

توسط farhangikhabari