به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری تسنیم، روابط عمومی سازمان سینمایی در پی حادثه تروریستی کرمان و به احترام شهیدان این حادثه اعلام کرد کلیه سینماهای کشور فردا تعطیل اعلام شد.

 پس از برگزاری جلسه فوق‌العاده در سازمان سینمایی ، در جهت پاسداشت یاد شهدای مظلوم حادثه تروریستی کرمان، با هماهنگی شورای صنفی نمایش و انجمن سینماداران، کلیه سینماهای کشور تعطیل اعلام شد . پیش از این صرفا اکران آثار کمدی ممنوع بود که این تصمیم در جلسه فوق‌العاده سازمان تبدیل به تعطیلی همه سینماهای کشور شد. 
همچنین رئیس سازمان سینمایی به مناسبت کشتار زائران بی‌گناه مزار سردار دل‌ها، شهید حاج قاسم سلیمانی پیام داد.

 در پیام محمد خزاعی آمده است:

پس از گذشت چهار سال از شهادت قهرمانانه سردار شهید اسلام، حاج قاسم سلیمانی عزیز، هنوز آتش خشم و کینه و بغض بدخواهان و در راس آنها رژیم صهیونیستی و اذناب آن از این یگانه دوران فروکش نکرده است. در سالگرد شهادت آن سردار پرافتخار، این بار ماشین کشتار دست نشانده‌های استکبار جهانی وحشیانه ، مردم بی پناه را هدف گرفت و آنها را ناجوانمردانه به خاک و خون کشید.
در جهان امروز که خط میان ” حقیقت” و ” دروغ” توسط روایت های دروغین رسانه ای نظام سلطه جابجا شده و بزرگترین فجایع به مدد تحریف آشکار رسانه های غربی جلوه ای به ظاهر انسانی و موجه یافته است، در این هنگامه پر آشوب ، ایستادن در سمت درست تاریخ، هنر بزرگی است که چند دهه مبارزه پر بار مردم ایران، به خوبی نشان داده آنها این هنر را به خوبی آموخته‌اند .جنایت کوردلانه و کشتار مردم بی گناه، دلیلی روشن و متقن بر حقانیت ملت ما و نگاه سترون وعقیم کسانی است که مترصد فرصتی هستند تا خواب های آشفته خود را تعبیر کنند.

هنگام آن است که جهان و جهانیان چشم بر روایت های دروغین رسانه های دروغ پرداز غرب ببندند و مظلومیت و حقیقت تاریخ معاصر ایران اسلامی و فداکاری های یک ملت بزرگ را به عینه نظاره کنند. جامعه سینمایی هم دوش ملت غیور و داغدار ایران، تحت زعامت مقام معظم رهبری ضمن محکوم کردن این جنایت هولناک ، شهادت جمعی از زائران مرقد شهید حاج قاسم سلیمانی را به خانواده های این شهیدان و مردم بزرگ ایران تسلیت می‌گوید.

انتهای پیام/

source

farhangikhabari

توسط farhangikhabari