به گزارش خبرنگار دین تسنیم، انتشارات جمال به تازگی اقدام به برگزاری دوره‌ای آموزشی برای کودکان کرده است که قرار است در این دوره کودکان با معنا و مفهوم خلقت و آفرینش آشنا شوند و جواب سوالات خود درباره خداوند را بیابند.

دوره آموزش توحید برای کودکان شامل 43 قسمت است و هر قسمت به موضوع مهم تربیت توحیدی کودکان می‌پردازد. این دوره برای پدران، مادران و مربیان دغدغه‌مند آماده شده است. بیشتر قسمت‌ها به صورت مستقیم برای کودکان هم مناسب است. این دوره برای اولین بار در جهان اسلام، توسط حجت الاسلام علیرضا سبحانی‌نسب مدیر انتشارات جمال تولید و ارائه شده است.

نشر جمال پس از دو دهه انتشار کتاب‌های توحیدی و تدریس این روش در کشورهای عربی، دوره آشنایی کودکان با خدا را به زبان فارسی ارائه کرده است. این دوره پس از انتشار کتاب‌های «خدایا اجازه» و «خداشناسی قرآنی کودکان» به قلم غلامرضا حیدری ابهری در انتشارات جمال و ترجمه به بیش از ده زبان زنده دنیا، تدوین شده است. به همین خاطر پشتوانه علمی و تجربی قوی دارد و با مخاطبان بسیاری به اشتراک گذاشته و بازخوردگیری شده است.

در ادامه می‌توانید جلسه اول دوره آموزشی توحید برای کودکان را ببینید.

 

.

 

علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند عدد 1402 را به این آیدی  @Jamalpublicrelations در پیامرسان‌‌های داخلی بفرستند.

انتهای پیام/

source

farhangikhabari

توسط farhangikhabari