Wp Header Logo 79.png

به گزارش خبرآنلاین ،در روزهایی که تعداد سریال‌های خانگی افزایش یافته، فقط «دفتر یادداشت» آن هم در روزهای ابتدایی سر و صدا بپا کرد و حالا نوبت به «گناه فرشته» ، از محصولات فیلیمو رسیده تا یکه تازی کند. این نکته‌ای است که بر اساس رصد رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی می‌توان پی به آن برد.

شکل عینی جریان‌سازی «گناه فرشته»، در گوگل قابل لمس است که با وارد کردن نام آن در این موتور جستجو، ۵۱,۷۰۰,۰۰ مطلب پیش روی کاربر قرار می‌گیرد. این رقم مربوط است به روز یکشنبه (۱۷ دی ۱۴۰۲) آن هم در حالی که فقط سه روز از پخش قسمت سوم سریال گذشته.

رتبه بعدی به «هفت» با ۳۳۰,۰۰۰,۰۰۰ محتوا تعلق دارد. این را هم باید لحاظ کرد که تاکنون هشت قسمت از این سریال در پلتفرم تماشاخونه منتشر شده است.

برای «شبکه مخفی زنان» ۳۲,۰۰۰,۰۰۰ محتوا تولید شده؛ سریالی که قسمت سی‌ام آن به زودی در پلتفرم نماوا منتشر می‌شود.

با جستجوی نام سریال «نیسان آبی» در گوگل ۲۷,۸۰۰,۰۰۰ محتوا در اختیارکاربران قرار می‌گیرد. این سریال کمدی، دو فصلی است که سری اول آن سال ۱۴۰۰ منتشر شد و حالا هفت قسمت از سری جدید آن در فیلیمو به دست مخاطبان رسیده است.

«دفتر یادداشت» و «مرداب» با فاصله‌ای کوتاه از هم در رتبه بعدی هستند. برای اولی ۱۷,۲۰۰,۰۰ و برای دومی ۱۷,۱۰۰,۰۰ محتوا تولید شده. «دفتر یادداشت» در قسمت‌های ابتدایی به دلیل جنس کمدی و شوخی‌ها، جنجال آفرید اما در ادامه فضا آرام شد و جمعه آینده قسمت هشتم آن در فیلم نت توزیع می‌شود. «مرداب» دیگر سریال این پلتفرم است که حالا به قسمت چهاردهم رسیده.

ششمین قسمت «شریک جرم» روز یکشنبه در نماوا منتشر شد. برای این سریال در گوگل ۱۱,۶۰۰,۰۰۰ محتوا تولید شده. دیگر سریال این پلتفرم یعنی «داوینچیز» در حالی به ششمین قسمت رسیده که میزان محتوای تولیدی درباره آن فقط ۴,۷۵۰,۰۰۰ مورد است.

۲۲۰۵۷

source

farhangikhabari

توسط farhangikhabari