به گزارش خبرگزاری تسنیم، سردار شهید حاج احمد کاظمی در زمان جنگ تحمیلی فرمانده لشکر 8 نجف بود و پس از آن از سال 1372 تا 1376 فرماندهی قرارگاه حمزه، از 1376 تا 1379 فرماندهی لشکر 14 امام‌حسین، و از سال 1379 ‪تا 1384 فرماندهی نیروی هوایی سپاه را بر عهده داشت. او در  سال 1384 از طرف مقام معظم رهبری به فرماندهی نیروی زمینی سپاه پاسداران منصوب شد. سردار شهید کاظمی در 19 ی‌ماه سال 1384 به همراه شماری از فرماندهان سپاه، در سانحه سقوط هواپیمایی در نزدیکی ارومیه، به شهادت رسید.

آنچه در ادامه خواهید شنید صوتی است از شهید کاظمی که در جمع رزمندگان زرهی لشکر 8 نجف اشرف در طی اجرای عملیات والفجر 8 در تاریخ نوزدهم بهمن‌ماه سال 364 سخنرانی کرده است. او بر مقاومت و جهاد در راه خدا تأکید دارد و توحید را رمز مقاومت مطرح می‌کند.

 

.

 

«مسلمین تا وقتی‌که اسلام را دارند، وقتی‌که به توحید پایدارند، در جهاد مقاوم‌اند و صف جهاد را پیش می‌برند. امروز مؤمنین در راه جهاد از هر روزی محکم‌تر شده‌اند، امروز مؤمنین در جبهه‌ای سخت‌تر از جنگ گذشته شـرکت می‌کنند، امروز مجاهدین بیشتر به خودشان آمادگی می‌دهند که مقاومـت کننـد و امـروز خودشـان را برای مقاومت بزرگ‌تری آماده می‌کنند چون خودشان می‌دانند که برای کفار خیلی سخت بود که ما بـه این شکل هرروزی به‌گونه‌ای پُرجمعیت‌تر در جبهه شرکت بکنیم و جبهه‌مان را رونق بدهیم و خـواهی ناخواه کفار برای ما توطئه می‌کنند، در جبهه‌ها شکل‌های مختلفی پیدا می‌کنند و امروز مجاهـدین همه با مقاومتی جدیدتر و با اراده‌ای مصمم‌تر در جبهه شرکت می‌کنند.»

انتهای پیام/

source

farhangikhabari

توسط farhangikhabari