به گزارش خبرگزاری تسنیم، در آستانه چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، همسان سال‌های قبل «رادیو انقلاب» در جایگاه یک رادیوی تخصصی مناسبتی فعالیت خود را در نهمین سال تاسیس از تاریخ 19 دی  آغاز می‌کند، تا در جهت تبیین حقایق انقلاب اسلامی از شکل‌گیری تا گام دوم با رویکردی کنشی و ایجابی به برنامه‌سازی در پهنه رسانه بپردازد.

امسال متأثر از شرایط مختلف جهانی و داخلی خصوصاً دو موضوع مهم منطقه‌ای و داخلی(طوفان‌الاقصی و جنگ غزه) و انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری در11  اسفند 1402  راهبرد محوری رادیو انقلاب مبتنی بر «آگاهی‌بخشی گفتمانی» آرایش می‌یابد. در این فرآیند با رویکردی مترتب بر «جهاد تبیین» تلاش خواهد شد تا هم از منظری ایجابی به ریشه‌ها، روندها، جریان‌شناسی، واقعیت‌ها، گام دوم و چشم‌انداز انقلاب اسلامی بپردازد و هم در مواجهه با جنگ نرم دشمن، خنثی‌سازی عملکرد معاندین را در راس اهداف خود داشته باشد.

این شبکه رادیویی که همزمان با قیام مردم قم در روز 19 دی‌ماه ساعت 14 شروع به کار می‌کند، مبتنی بر مفهوم  «ایران قوی» به عنوان دال مرکزی این شبکه در سال 1402؛ با ترسیم انقلاب اسلامی در ابعاد مختلف به تبیین واقعیات مترتب بر جایگاه واقعی ایران انقلابی در منطقه و جهان، مردم سالاری دینی، گفتمان مقاومت و بین‌المللی شدن انقلابی اسلامی تمرکز کند و برای مخاطبان خود به خصوص نسل‌های جوان به یک مرجع صادق، جامع و جذاب رسانه‌ای تبدیل بشود. 

رضا کوچک‌زاده تهمتن مدیر رادیو گفت‌وگو مدیریت این شبکه رادیویی را برعهده دارد و این شبکه رادیویی به صورت 24 ساعته و با حضور مردم، مسئولان و کارشناسان در حوزه‌های مختلف مرتبط با انقلاب اسلامی برنامه‌سازی و تا 23 بهمن‌ماه به فعالیت خود ادامه خواهد داد.

سامانه 30000955 جهت دریافت پیام‌های مخاطبان و برقراری هرگونه ارتباط با این شبکه رادیویی در اختیار علاقه‌مندان قرار دارد.

انتهای پیام/

source

farhangikhabari

توسط farhangikhabari