به گزارش خبرنگار دین خبرگزاری تسنیم، دانشگاه شهید مطهری از میان داوطلبان خواهر و بردار واجد شرایط، با برگزاری آزمون اختصاصی ویژه طلاب در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد برای نیم سال دوم 1402-1403 دانشجو می پذیرد.

رشته‌های مورد پذیرش در مقطع کارشناسی، فقه و حقوق اسلامی با ظرفیت 60 نفر و رشته فلسفه و حکمت اسلامی با ظرفیت 40 نفر و شرایط پذیرش آن، طلاب حوزه علمیه دارای مدرک متوسطه و فارغ‌التحصیلان مقطع متوسطه در رشته علوم و معارف اسلامی است.

رشته‌های مورد پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد فقه و حقوق خصوصی، فقه و حقوق جزا و فقه و حقوق خانواده هر کدام با ظرفیت 20 نفر است. شرایط پذیرش در این مقطع در بین دانش‌آموختگان علوم حوزوی دارای مدرک سطح دو و دانش‌آموختگان مقطع کارشناسی دانشگاه‌های دارای رشته‌های حوزوی-دانشگاهی است.

زمان ثبت‌نام از 17 دی تا 2 بهمن امسال و زمان آزمون در تاریخ 13 ماه بهمن در شهرهای تهران، مشهد، یزد و زاهدان است. جهت دریافت دفترچه راهنمای ثبت‌نام آزمون از طریق motahari.ac.ir/fa/news/5467 است. جهت دریافت لیست مؤسسات حوزوی-دانشگاهی از طریق motahari.ac.ir/fa/page/1411 و جهت ثبت‌نام از طریق golestan.motahari.ac.ir اقدام کنید.

انتهای پیام/

source

farhangikhabari

توسط farhangikhabari