به گزارش خبرگزاری تسنیم، «فوتبال برتر» شبکه سه، «جام آسیا 2023» شبکه ورزش و «پاس گل» شبکه امید برنامه هایی هستند که رقابت های جام ملت های آسیا را که از جمعه 22 دی آغاز می شود، را پوشش می‌دهند.

«فوتبال برتر» شبکه سه

«فوتبال برتر»؛ ویژه برنامه جام ملت‌های آسیا 2023 با اجرای محمد حسین میثاقی از جمعه 22 دی ماه با پخش زنده افتتاحیه این مسابقات به روی آنتن شبکه سه سیما می رود.

برنامه «فوتبال برتر»؛ ویژه برنامه جام ملت‌های آسیا 2023 با پخش مسابقات منتخب گروهی، پخش کامل مسابقات مرحله حذفی تا دیدار نهایی، بررسی و تحلیل روزانه مسابقات، تولید و پخش آیتم‌های متنوع، بهره‌مندی از ظرفیت کارشناسان خبره فوتبالی و با اعزام تیم برنامه ساز به کشور قطر به پوشش این مسابقات خواهد پرداخت.

این مسابقات به میزبانی کشور قطر و با شرکت 24 تیم از کشورهای آسیایی برگزار می شود. در این دوره از بازی ها ایران با کشورهای فلسطین، هنگ کنگ و امارت هم‌گروه است.

دیدار تیم ملی ایران با فلسطین یکشنبه 24 دی ساعت 21، ایران و هنگ کنگ جمعه 29 دی ساعت 21 و ایران و امارات سه شنبه 3 بهمن ساعت 18:30 به صورت زنده از شبکه سه و در این برنامه پخش می‌شود.

«جام آسیا 2023» شبکه ورزش

شبکه ورزش با برنامه «جام آسیا 2023» همراه تیم ملی ایران در جام ملت های آسیا خواهد بود.

این ویژه برنامه از روز جمعه 22 دی ماه همزمان با بازی افتتاحیه جام ملت های آسیا با پوشش زنده این دیدار به روی آنتن شبکه ورزش سیما می رود و تا انتهای رقابت ها، همزمان با مسابقات در طول برگزاری بازی ها به صورت زنده پخش می شود.
اتفاق مهم در این دوره از رقابت‌های جام ملت های آسیا بخش بیش از نیمی از تقابل های جام ملت های آسیا  از شبکه ورزش سیما خواهد بود که تحت عنوان برنامه «جام آسیا 2023» این اتفاق خواهد افتاد.

جواد خیابانی و مهدی توتونچی اجرای برنامه را بر عهده دارند آن هم با یک مهمان ثابت به نام خداداد عزیزی، ستاره سابق تیم ملی فوتبال ایران.
البته به فراخور حساسیت رقابت‌ها میهمانان و کارشناسان دیگر هم در استودیو به این ترکیب اضافه خواهند شد.

«جام آسیا 2023» از یک ساعت قبل از آغاز دیدارها با کارشناسی و بخش‌های جذاب همراه مخاطبان است و حدود دو ساعت پس از دیدارها به تحلیل نکات فنی و پرداخت به متن و حواشی مسابقات خواهد پرداخت.

پخش آیتم‌های متنوع در خصوص آشنایی با تیم ها و ستارگان فوتبال آسیا به همراه مصاحبه با اعضا تیم ملی فوتبال ایران از ویژگی های برنامه «جام آسیا 2023» خواهد بود.

اما یکی از ویژگی و نکات برجسته «جام آسیا 2023» حضور محمد میر به عنوان مجری خبرنگار به همراه یک تیم تولید در قطر محل برگزاری رقابت‌ها است.

ارتباط زنده، گزارش های دست اول و شکار لحظات تاریخی این دوره از رقابت های جام ملت های آسیا از وظایف تیم حاضر در قطر است.

«پاس گل» شبکه امید

سری سوم برنامه «پاس گل» همزمان با جام ملت های آسیا 2023 از شبکه امید به صورت زنده پخش خواهد شد.

فصل جدید برنامه تخصصی «پاس گل» با رویکرد تعاملی قرار است چالش های فوتبال را در پلتفرم پلی استیشن برگزار کند و علاقه مندان به بازی های ویدیویی فوتبالی را با خود همراه کنند.

اجرای این برنامه را عرفان کرمی و حمید دانایی به عهده دارند و تهیه کننده برنامه نیز سعید شهبازی است.

سری سوم برنامه «پاس گل» در ایام جام ملت های آسیا هر روز از ساعت 17 به مدت یک ساعت به تحلیل و بررسی مسابقات جام ملت های آسیا خواهد پرداخت.

انتهای پیام/

source

farhangikhabari

توسط farhangikhabari