Wp Header Logo.png

سریال ۲۵ قسمتی «تبدیل شوندگان؛ بارقه‌های زمین» داستان نسل جدیدی از قهرمانان این مجموعه انیمیشنی را روایت می‌کند. پس از پایان جنگ داخلی میان اوتوبات‌ها و دیسپتیکان‌ها، خانواده رابی به یک شهر روستایی در ویتویکی نقل مکان می‌کنند، رابی و خواهرش نمی‌توانند خود را با شرایط جدید زندگی وفق دهند. آن‌ها با هم، گونه جدیدی از تبدیل‌شوندگان را پیدا می‌کنند که می‌توانند تغییر شکل دهند. این دو به کمک ربات‌های جدید سعی می‌کنند از خود محافظت کنند و جای خود را در این جهان پیدا کنند.

در انیمیشن علمی – تخیلی و اکشن «تبدیل‌شوندگان؛ بارقه‌های زمین» به کارگردانی استیون کیپل جونیور بازیگرانی، چون دیدریک بیدر، آلن تودیک، روری مک کین، کاری والگرن، دنی پودی، جون جون بریونس، سیدنی میکایلا و زایان برادنکس و… صحبت کرده‌اند.

سریال «تبدیل شوندگان؛ بارقه‌های زمین» بر اساس مجموعه اسباب‌بازی‌های تبدیل‌شوندگان محصول کمپانی هسپرو ساخته شده است. سریال تبدیل‌شوندگان مجموعه‌ای از فیلم‌های اکشن و علمی-تخیلی براساس فرنچایز تبدیل‌شوندگان است که ساخت آن در دهه ۱۹۸۰ میلادی آغاز شده‌است و نزدیک به ۲۰ مجموعه را طی ۴۳ سال تولید کرده است.

۲۲۰۵۷

source

farhangikhabari

توسط farhangikhabari