به گزارش خبرگزاری تسنیم، تهیه‌کننده «اهل میانه» در این باره گفت: این مجموعه که به سفارش شبکه مستند تولید شده، به زندگی، شخصیت و تألیفات و البته خدمات اجتماعی آیت‌الله احمدی میانجی پرداخته است.

جواد یقموری ادامه داد: فیلم‌برداری این مستند در شهرهای میانه، اردبیل، ارومیه، قم و تهران انجام شده و تلاش کردیم به فراز و فرودهای زندگی چهره  یکی از  شخصیت‌های اثرگذار انقلاب بپردازیم، چهره‌ای که چندان به او و خدماتش پرداخته نشده است.

یقموری با بیان اینکه «اهل میانه» با تمرکز بر جنبه‌های اخلاقی آیت‌الله تولید شده است، افزود: آیت‌الله میانجی، یکی از استادان نامدار اخلاق هستند که با وجود کسب فیض در محضر عالمانی چون آیت‌الله بروجردی و علّامه طباطبایی و نگارش کتاب‌های بسیار، همچنین برخورداری از جایگاه والا در فقه شیعه در زندگی سلوکی فروتنانه داشتند و در مسیر بندگی حق گام برمی‌داشت. ایشان اهل میانه‌روی بودند و باید ایشان را به‌عنوان یک روحانیِ معیار معرفی کرد.

جلال یقموری کارگردانی مستند «اهل میانه» را برعهده داشته و از دیگر عوامل آن می‌توان به تهیه‌ و تدوین: جواد یقموری، تصویربردار: محمدجواد نظری، صدابردار: حسین یقموری، طراح لوگو و پوستر: محمد صادق نوری، پژوهش: حجت الاسلام عبدالرحیم اباذری، اصلاح رنگ: امین محقق و اصلاح صدا: محمد جواد نظری اشاره کرد.

«اهل میانه»  از امشب (یکشنبه 24 دی) یکشنبه ها ساعت 21 از شبکه مستند پخش می شود و تکرارش روز بعد ساعت 9 است.

انتهای پیام/

source

farhangikhabari

توسط farhangikhabari