به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، شبکه نسیم همچون برخی از شبکه‌های دیگر مثلِ «ایران دوست‌داشتنی» شبکه یک ویژه‌هایی را به مناسبت روز پدر تدارک دیده و همچنین رادیویی‌ها برنامه‌هایی متفاوت را به آنتن خواهند رساند. مجموعه جدید انیمیشنی «با بابام» منتشر می‌شود، پخش مستندی از عثمان محمدپرست و سریال متفاوت شبکه افق که برای اولین بار در دستور کار قرار می‌گیرد.

جزئیات خبرها را در ادامه بخوانید:

پدرها به شبکه نسیم می‌آیند

ویژه برنامه بگو بخند به تهیه‌کنندگی سید احسان حسینی و اجرای عبدالله روا با میهمانان داریوش ارجمند، محمدرضا طهماسبی، گروه سرود ساقی کوثر ساعت 21:30 چهارشنبه شب میهمان مخاطبان خواهد بود.

جام آرزوها به تهیه‌کنندگی ابوالفضل اکبری و پژمان ماندگاری با دعوت از مهمانانی از جمله: آتیلا حجازی، عبدالله روا ، مجید واشقانی، حامد عسگری، محسن ابراهیم زاده و اکبر میثاقیان  با یادی از پدران آسمانی چهارشنبه و پنجشنبه ساعت 23 به روی آنتن این شبکه می‌رود.

ویژه برنامه روز پدر نسیمی‌شو به تهیه کنندگی و کارگردانی پرهام عمرانی با دعوت از پدران هنرمند همراه پسرشان  چهارشنبه و پنجشنبه ساعت 18:30 از شبکه نسیم پخش می‌شود.

نسیم‌آوا به تهیه‌کنندگی و اجرای محمدرضا محبی  با پخش موسیقی‌های شاد  چهارشنبه ساعت 21 و پنجشنبه ساعت 18 از شبکه نسیم به روی آنتن می‌رود.

همچنین اولین قسمت از سری جدید کودک‌شو به تهیه‌کنندگی حسین ربانی غریبی و به کارگردانی رضا مهرانفر، با اجرای ملیکا  شریفی نیا  پنجشنبه ساعت 21:30 پخش  خواهد  شد.

پخش سریالی متفاوت از شبکه افق با چهره متفاوت فرهاد قائمیان

پخش سریال «مشاور» با بازی فرهاد قائمیان با محوریت برررسی مسائل مشکلات خانواده‌ها  توسط یک فرد روحانی برای اولین بار از شبکه افق پخش می‌شود.

این مجموعه تلویزیونی 26 قسمتی، از شنبه تا پنجشنبه ساعت 19:30 از شبکه افق پخش می‌شود.

علاقه‌مندان می‌توانند تکرار این مجموعه تلویزیونی را روز بعد ساعت 3 بامداد و 15:30 به تماشا بنشینند.

ویژه‌برنامه‌های رادیو برای روز پدر اعلام شد

شبکه‌های مختلف رادیویی با تدارک ویژه‌برنامه‌های نمایشی، کارهای طنز و شادی‌آفرین با دعوت از هنرمندان و خواننده‌های کشور این عید را جشن می‌گیرند.

جشن میلاد مولای متقیان حضرت علی (ع) در رادیو ایران

رادیو ایران در آستانه ولادت با سعادت حضرت علی(ع) برنامه‌های مختلفی را به شرح زیر تدارک دیده است.

برنامه «ایرانشهر» که از شنبه تا چهارشنبه پخش می‌شود، چهارشنبه 4 بهمن، همزمان با شب میلاد حضرت علی(ع) از ویژگی‌های پدرانه می‌گوید. این برنامه به تهیه‌کنندگی متین السادات فیروزی و اجرای حامد نجم‌الهدی ساعت 17:50 پخش می‌شود.

ویژه برنامه «پدرانه» چهارشنبه 4 بهمن در شب میلاد با سعادت امام علی(ع) به تهیه‌کنندگی زینب برومند از سبک زندگی و ویژگی‌های شخصیتی امام علی(ع) می‌گوید. این برنامه چهارشنبه 4 بهمن ساعت 19:05 روانه آنتن رادیو ایران می شود.

«راه شب» از پنجشنبه 5 بامداد، همزمان با میلاد با سعادت مولای متقیان حضرت علی (ع) تا شنبه 7 بهمن همزمان با مراسم اعتکاف با اعزام گزارشگر به مساجد مختلف از حال و هوای این مراسم می‌گوید.

این سه برنامه به تهیه‌کنندگی حسین معصومی، اجرای حسن همایی و محمد نصرآبادی و گزارشگری گیتی محمدی و نوید دانشور 30 دقیقه بامداد پخش می‌شود.

برنامه صبحگاهی «سلام صبح بخیر» که از شنبه تا پنجشنبه به روی آنتن می‌رود، روز پنجشنبه همزمان با سالروز فرخنده میلاد مولود کعبه با پخش گزارش‌های مختلف از حال و هوای شهر در این عید بزرگ می‌گوید. این برنامه این هفته به تهیه‌کنندگی حسین معصومی و اجرای آرش احمدی ساعت 6:35 روانه آنتن می‌شود. «گوهران» نیز پنجشنبه 5 بهمن، با موضوع عشق به مولا علی(ع) به تهیه‌کنندگی زهره سربازی و اجرای حسن همایی، ساعت 8:35 پخش می‌شود.

«همای رحمت» فضای شاد و مفرح دارد و در دو قسمت 15 دقیقه‌ای توسط وحید بیات تهیه شده است. این برنامه ساعت 9:15 و 11:30 روز پنج شنبه به روی آنتن می‌رود.

«صبح عید با شما» عیدانه اهالی «صبح جمعه باشما» به مناسبت میلاد فرخنده حضرت علی(ع) است که ساعت 9:30 به تهیه‌کنندگی ساجد قدوسیان روی آنتن می‌رود.

«به افق افتاب» نیز از فضائل اخلاقی و سبک زندگی علوی می‌گوید این برنامه به تهیه‌کنندگی زینب برومند و اجرای کیوان همتی ساعت 11:50 روز پنجشنبه پخش می‌شود.

برنامه «گلبانگ» که از شنبه تا پنجشنبه ساعت 15 به تهیه‌کنندگی ندا حاجی اسماعیلی و اجرای مریم نشیبا پخش می‌شود پنجشنبه 5 بهمن با پخش قطعات شاد این میلاد خجسته را جشن می‌گیرد.

“مدرسه علوی” رادیو تهران از آسایشگاه کهریزک 

 شبکه رادیویی تهران به مناسبت میلاد حضرت علی(ع) در ساعاتی از روز با ویژه برنامه «مدرسه علوی» به منظور تکریم از پدربزرگ ها و مادربزرگ ها به آسایشگاه سالمندان کهریزک می رود.

شبکه رادیویی تهران با تدارک برنامه‌های متنوع و شاد روز پدر و ولادت با سعادت حضرت امیر المومنین (ع) را گرامی می دارد. موضوع ویژه برنامه «مدرسه علوی» ابعاد شخصیتی امام علی(ع)، شیوه و سیره زندگی حضرت امیر المومنین(ع) و جایگاه و منزلت ایشان و تکریم پدر و … است.

شبکه رادیویی تهران در این روز، پنجشنبه مصادف با روز پدر با ویژه برنامه «مدرسه علوی» از ساعت 6:30 دقیقه به همت گروه‌های مختلف برنامه‌ساز، برنامه‌های متنوع و متعددی را با بخش های مسابقه، نمایش و طنز ویژه میلاد امام علی(ع) پخش می کند.

ویژه‌برنامه مدرسه علوی به صورت ویژه از ساعت 6:30 با بخش‌های طنز، نمایش و در گفتگو با مسوولان و دست‌اندرکاران با موضوع ولادت و روز پدر در خدمت همراهان همیشگی رادیو تهران است که از گروه فرهنگ، جامعه و سلامت تقدیم پخش می‌شود. برنامه گروه تاریخ و معارف در دو بخش تهیه و تدارک دیده شده است که از ساعت 10 تا 13:30 روی آنتن رادیو تهران می‌رود؛ یک بخش استودیویی با اجرای نیما اعتصام و تهیه‌کنندگی مریم السادات آصفی با بخش‌های پدران آسمانی و جشن میلاد پخش خواهد شد و بخش میدانی با حضور در آسایشگاه سالمندان کهریزک، میان پدربزرگ‌ها و مادربزرگ‌ها با اجرای جواد تشکری و تهیه‌کنندگی محمدرضا پاکزادیان روی آنتن می‌رود.

گروه دانش و اقتصاد با دعوت از صنعتگران، کارآفرینان و فعالان اقتصادی و تولیدی و گفت وگو با آنها این ویژه برنامه را پیشکش می‌کند به 24000 شهید پایتخت، که از ساعت 14 تا 17 پخش خواهد شد.

گروه ورزش و تفریحات ویژه برنامه مدرسه علوی را بیشتر از جنبه سرگرمی تفریحی تدارک دیده است که با حضور هنرمندان، نمایش‌های کوتاه طنز، اجرای موسیقی زنده ساعت 17 تا 20 روی آنتن رادیو تهران می رود. مسابقه بزرگ استعدادیابی در حوزه آواز، شعر و دکلمه با موضوع تکریم پدر و ولادت حضرت علی (ع) و … از دیگر بخش های این ویژه برنامه است.

برنامه‌های “تهران من” و “باغ فیض” به صورت ویژه چهارشنبه 4 بهمن به موضوع پدر و ولادت امام علی(ع) می پردازند. همچنین برنامه تهران میدان شهدا روز پنجشنبه از ساعت 13:30 به شهدای پدر اختصاص یافته است و با خانواده‌های معزز آنها گفت وگو می کند.

«صبح عید» از رادیو صبا

رادیو صبا به مناسبت میلاد امیرالمومنین (ع) و روز پدر برنامه‌های متنوعی را تدارک دیده است. این شبکه رادیویی چهارشنبه 4 بهمن در شب میلاد حضرت علی (ع) با ویژه برنامه‌های  «صباهنگ و صبامک» به استقبال روز پدر می‌رود و روز عید ویژه برنامه  «صبح عید» را پخش می‌کند.

برنامه موسیقی محور صباهنگ ساعت 18:30 با پخش موسیقی و ترانه‌های پدرانه و تکمیل شعر به مناسبت روز پدر پخش می‌شود و ویژه‌برنامه صبامک ساعت 22 با هنرمندی پیشکسوتان رادیو در فضایی شاد میلاد حضرت علی(ع) و روز پدر را جشن می‌گیرد.

ویژه‌برنامه «صبح عید» روز پنجشنبه ساعت 10  پخش می‌شود. این برنامه با بخش‌های مختلف در فضایی شاد و طنزگونه با اجرای زنده‌ی نمایش‌های طنز و تعامل با مخاطبان میلاد امیرالمومنین(ع) و روز و روز پدر را گرامی می‌دارد.

رادیو سلامت “چراغ خونه” را روشن می‌کند

برنامه “چراغ خونه” به مناسبت بزرگداشت روز پدر چهارشنبه ساعت 17 تا 18:30 از شبکه سلامت پخش خواهد شد این برنامه به تهیه‌کنندگی مرتضی میلانی و گویندگی رویا کاظمی مهمان مخاطبان رادیو خواهد بود.

در این برنامه یادی می‌شود از شهدا و پدران بزرگوارشان. این برنامه که در دو بخش جدی و طنز به روز پدر می پردازد سری به خانه سالمندان می زند و بخش تریبون آزاد برنامه سوالی را مطرح می کند که مردم پاسخگوی آن خواهندبود با این مضمون که پدر یعنی ؟؟؟

از « به احترام پدر» تا «آفتابی ترین روز تاریخ » روی آنتن رادیو فرهنگ‌

شبکه رادیویی فرهنگ ویژه برنامه هایی چون «آفتابی ترین روز تاریخ»، «سایه آفتاب»، « به احترام پدر»  و…را برای میلاد امام علی علیه السلام تدارک دیده است.

در سالروز میلاد امیرالمومنان علی (ع) و گرامیداشت روز پدر رادیو فرهنگ با برنامه های متنوع، فضای شادی را به ارمغان می آورد. 

موضوعات ویژه برنامه‌های رادیو فرهنگ به سیره علوی و تربیت نسل ولایی، مروری بر تاریخ فرهنگی اجتماعی زمان زیست حضرت علی (ع) ، بررسی روابط پدر و فرزندان در خانواده، تأثیر روانی و عاطفی آن ، نقش همسری و پدری با توجه به الگوی مناسبی چون حضرت علی علیه السلام اشاره دارد.

«به احترام پدر» عنوان ویژه‌برنامه گروه «تاریخ و اندیشه » رادیو فرهنگ است که به تهیه‌کنندگی، نویسندگی و سردبیری «فاطمه محمدیان فر» چهارشنبه شب (4 بهمن) از ساعت20:30 تا 22 پخش می شود. راضیه گردکاهد و میثم اسکندری گویندگان، محبوبه نجف علی نویسنده روایت و هماهنگی و حمیرا فراتی گزارشگر این برنامه هستند.

شعرخوانی شاعر آئینی محمدرضا علیخانی، گپ‌وگفتی با آقای هاشمی ساکن مشهد که پدر 9 فرزند است همچنین پدری که به تازگی فرزنددار شده و از هنرمندان به نام کشور است و گفتگو با علیرضا نبی کارآفرین کشورمان و خیری که پدر معنوی بسیاری از جوانانی است که سرپناهی نداشتند و همچنین ارتباط زنده با سوریه و حال و هوای حرم حضرت زینب سلام الله علیها و پخش بخشی با عنوان «پدرم یک قهرمان فوق العاده»، به همراه معرفی کتاب و مسابقه از بخش‌های این برنامه است.

فاطمه محمدیان فر همچنین برنامه «آفتابی‌ترین روز تاریخ» را ویژه ولادت امام علی علیه السلام به کارشناسی حجت الاسلام محمدپویا مفرد پنجشنبه 5 بهمن ساعت 8 صبح از گروه تولید ‌و تامین روی آنتن دارد.

در این برنامه به ویژگی‌های یک همسر و پدر در خانواده و بررسی ابعاد شخصیتی حضرت علی علیه السلام پرداخته می شود. حضور یک زوج در مسابقه، نقالی و … از دیگر بخش های این برنامه است.

گروه « کتاب و جامعه » نیز پنجشنبه در برنامه« خیابان فرهنگ» به طور ویژه به این موضوع می پردازد و ساعت 9 تا11 نیز ویژه برنامه زنده و شاد با بخش های متنوع و موضوعاتی چون بررسی شخصیتی پدر و مادر حضرت امام علی (ع) و اهمیت نقش والدین در شکل گیری و شکوفایی فرزندان، ولادت با سعادت مولای متقیان امیرمؤمنان حضرت امام علی علیه السلام و آغاز ایام البیض و پخش قطعات موسیقی با موضوع پدر و خواندن اشعاری که در وصف این روز است و آداب و رسوم مردمان پخش می شود.

«سایه آفتاب» عنوان برنامه ای دیگر از گروه تولید و تامین رادیو فرهنگ است که با هدف ارج نهادن به مقام پدر تدارک دیده شده و دانیال معنوی به عنوان گوینده در این برنامه که ساعت 17 پخش می شود خوانش متون ادبی با موضوع ولادت امام علی علیه السلام و مقام پدر را برعهده دارد. رادیو فرهنگ را روی موج اف ام ردیف106 مگاهرتز بشنوید.

«مطلع عشق» از شبکه رادیویی معارف

شبکه رادیویی معارف در شب و روز ولادت حضرت امیرالمومنین علی علیه السلام برنامه‌های شاد و متنوعی را تدارک دیده است. این شبکه رادیویی چهارشنبه 4 بهمن در شب میلاد حضرت علی (ع) با ویژه برنامه‌ «مطلع عشق» و نگاهی تاریخی به میلاد امیرالمومنین به استقبال روز پدر می‌رود و روز عید ویژه برنامه «مولود کعبه» را به روی آنتن می برد. برنامه مطلع عشق که علاوه بر بیان فضایل مولا علی به تبیین جاذبه و دافعه آن امام همام می پردازد در ساعت 20:15 با پخش برنامک های جذا مخاطبان می‌شود. گفتنی است پنجشنبه 5 بهمن، ویژه برنامه مولود کعبه ساعت 9 صبح به مدت دو ساعت با هنرمندی گویندگان رادیو در فضایی شاد و مفرح، میلاد امیرالمومنین (ع) و روز پدر را جشن می‌گیرد. پدری بودن حضرت امیر برای تک تک مردم، راهکارهای ایشان در حیطه تربیتی فرزندان و الگوگیری برای کارگزاران از جمله موضوعاتی است که به آن پرداخته می شود. در این برنامه، برنامک‌های متنوع و گزارش های مردمی از شهرهای مشهد و قم را می شنویم. لازم به ذکر است «زیارت امین الله» به مناسبت ولادت حضرت علی علیه‌السلام روز پنجشنبه مورخ 5 بهمن ماه، ساعت 14:30 از رادیو معارف پخش می شود.

“پهلوان عالم” از رادیو ورزش

پهلوان عالم یک ویژه‌برنامه مجله ای است که با حضور دو گوینده مرد و زن در سالروز میلاد امیرالمومنین ع به صورت زنده پخش خواهد شد. در این برنامه با ارائه بخشهایی همچون مرشد خوانی در استودیو به صورت مهمان و آیتم هایی چون ” پهلوانان نمی میرند ” ، “از سر ارادت ” و ” سایه ای مثل کوه ” به جایگاه مولا علی ع در ورزش ایران و مقام پدر با حضور کارشناس و بسته های رادیویی خواهد پرداخت . مخاطبان نیز با ارسال پیامک و تلفن در این برنامه مشارکت خواهند نمود .

این برنامه ناظر به محورهای هویت جهانی ـ امتی و جوان مومن انقلابی سند تحول رسانه ملی خواهد بود.

با توجه به سالروز میلاد حضرت امیر(ع) و تاسی ورزشکاران ایران اسلامی به ایشان و نفوذ عمیق جایگاه مولا علی در تمام رشته های ورزشی بویژه رشته باستانی و زورخانه ای، این برنامه پخش خواهدشد. آیتم‌ها: مثل سایه مثل کوه:معرفی پدران شاخص ورزشکاران، از سر ارادت: کارشناسی جایگاه مولا علی(ع) در فرهنگ ور، پهلوانان نمی میرند: گزارش از فعالیتهای خداپسندانه ورزشکاران.

پهلوان عالم به تهیه‌کنندگی محسن افضلی و گویندگی لاله جلال‌آبادی و شهریار شهریاری پنجشنبه 5 بهمن ساعت 10 به مدت 120 دقیقه پخش خواهد شد.

همچنین در برنامه صبح و ورزش روز 5 بهمن به مدت 15 دقیقه و برنامه عصرانه روزهای 4 و 5 بهمن به موضوع روز پدر و پدران ورزشکار و صفات و جایگاه حضرت علی بین ورزشکاران پرداخته می‌شود.

پخش مستندی از عثمان محمدپرست

«میان دو منزل» مروری بر زندگی و اندیشه‌های هنرمند بزرگ و دوتارنواز خراسان، عثمان محمدپرست است که به سفارش شبکه مستند برای تجلیل از این هنرمند ساخته شده است.

«میان دو منزل»، در 50 دقیقه با استفاده از تصاویر آرشیوی و در گفت‌وگو با دوستان، خانواده، فعالان گردشگری و اساتید موسیقی خراسان، به فصل‌هایی از زندگی اثرگذار این هنرمند پیشکسوت پرداخته است.

عثمان محمد پرست (13 مهر 1307 – 29 اردیبهشت 1401) معروف به «عثمان خوافی» از استادان دوتار نوازی خراسان و خیّرِ مدرسه‌ساز بود، او آثار مطرح و معروفی از چاوشی و سرحدی گرفته تا دیگر مقام‌های این دیار را اجرا کرده است.

این مستند امشب ساعت 19 از شبکه مستند پخش می‌شود و تکرارش روز بعد ساعت هشت است.

جزئیات پخش 3 ویژه برنامه تلویزیونی دیگر در روز میلاد امام علی(ع)

همزمان با فرارسیدن ولادت امیرالمومنین امام علی (علیه السلام) و روز پدر ویژه برنامه‌های مختلفی از قاب شبکه‌های سیما پخش می‌شود.

دورهمی صمیمانه در نَقل و نُقل

برنامه «نَقل و نُقل» به مناسبت میلاد امام علی(ع) و روز پدر، پنجشنبه 5 بهمن روانه آنتن می‌شود. در این برنامه که یک دورهمی صمیمانه به مناسبت سالروز میلاد امام عدالت و مهربانی امیرالمومنین امام علی(ع) و روز پدر است، حامد عسکری به همراه پدرش میزبان میهمانانی ویژه خواهد بود؛ و با گفت‌وگوهایی جذاب و صمیمانه‌ مخاطب را با خود همراه می‌کند.

برنامه «نَقل و نُقل» کاری از گروه معارف اسلامی شبکه دو سیما به تهیه‌کنندگی محمدحسام مدنی، سردبیری و کارگردانی علیرضا کاردان امین است که جدیدترین قسمت آن در روز میلاد امام علی(ع)، پنجشنبه 5 بهمن حوالی ساعت 23:15 روانه آنتن خواهد شد. 

ارتباط مستقیم سدره از کربلای معلی

سدره به مناسبت ولادت با سعادت حضرت علی (ع) و مقام والای پدر پنج شنبه 5 بهمن ماه ساعت 10 دقیقه بامداد از کربلایی معلی بصورت زنده و مستقیم روی آنتن شبکه تهران می‌رود. 

این ویژه برنامه به تهیه کنندگی و اجرای مهیار عبدالهی به مدت 2 شب (13 و 14 رجب) از بارگاه ملکوتی و مطهر امام حسین (ع) تماشایی می‌شود. در این برنامه گفتگوهایی مرتبط با ولادت امام علی (ع) و روز پدر با حجت الاسلام طباطبایی خواهد داشت. 

حاج احمد نیکبختیان و حاج فریدون کریم پور مداحان اهل بیت (ع) با نوای گرم و شنیدنی خود زینت بخش محفل سدره می‌شوند. این برنامه همچنین با میزبانی از خادمان حرم مطهر حضرت علی (ع)، پخش آیتم‌هایی تماشایی و همچنین ارتباط زنده با بارگاه ملکوتی امام اول شیعیان حال و هوای نجف اشرف را در مقابل دیده گان مخاطبان قرار می‌دهد. سدره عنوان ویژه برنامه ای از گروه معارف شبکه تهران سیماست که در مناسبت ها و اعیاد مذهبی روی آنتن می‌رود.

گرامیداشت مقام پدر در برنامه «بیا وسط»

ویژه برنامه «بیا وسط» به مناسبت ولادت امام علی(ع) و گرامیداشت مقام پدر با آیتم‌هایی ویژه پنجشنبه 5 بهمن روانه آنتن شبکه دو می‌شود.

«بیا وسط» که با محوریت واسطه‌گری برای ازدواج پنجشنبه‌ها و جمعه‌ها از شبکه دو سیما پخش می‌شود، ویژه برنامه‌ای به مناسبت میلاد امام علی(ع) تدارک دیده است که پنجشنبه 5 بهمن حوالی ساعت 19 به صورت زنده پخش خواهد شد.

این برنامه با آیتم‌هایی متنوع از جمله برگزاری زنده مراسم عقد دو جوان توسط حجت الاسلام محمد حسن روحانی (سردبیر برنامه)، رونمایی از ترانه برنامه به نام «بیا وسط» با اجرای حسین حقیقی و حضور میهمانانی ویژه مخاطب را با خود همراه می‌کند. 

«بیا وسط» به کارگردانی و تهیه کنندگی سید یزدان ملک آبادی کاری از گروه خانواده شبکه دو است که در قالبی جدید و جذاب از پنجشنبه 21 دی در جدول پخش شبکه دو سیما قرار گرفته است. این برنامه به صورت روتین پنجشنبه و جمعه‌ها از شبکه دو پخش می‌شود.

فیلم سینمایی “پدربزرگ” به مناسبت روز پدر در آی‌فیلم

فیلم سینمایی “پدربزرگ” به کارگردانی مجید قاری زاده  و به مناسبت روز پدر از آی‌فیلم فارسی پخش خواهد شد.

این فیلم تولید سال 1364 است و بازیگرانی چون زنده یاد جمشید مشایخی، آهو خردمند و همچنین جهانگیر الماسی و بهزاد رحیم‌خانی در آن به ایفای نقش پرداخته‌اند.

خلاصه داستان: حسین عطاردی با همسرش، فخری و پسرش، در خانه قدیمی پدر زندگی می‌کند. او و همسرش کارمند بانک اند. فخری با تهیه وام مسکن به اصرار به حسین می‌قبولاند که خانه پدری را بفروشند و در یک مجتمع آپارتمانی، در حومه شهر ساکن شوند. پدربزرگ مخالف است. آن‌ها به منظور فروش خانه، پدربزرگ را به آسایشگاه سالمندان می‌سپارند و ….

این فیلم سینمایی فردا پنجشنبه ساعت 22 پخش و در ساعت‌های 6 صبح و 14 بازپخش خواهد شد.

در آستانه روز پدر مجموعه پویانمایی «با بابام» پخش می‌شود

مجموعه انیمیشن «با بابام»، به کارگردانی زینب‌سادات بدری، نویسندگی امیررضا مافی و تهیه‌کنندگی فرزانه فخریان همزمان با روز پدر روی بسترهای اینترنتی روبیکا، شاد و دیجیتون قرار می‌گیرد. 

بدین ترتیب 4 ایپزود اول این اثر با نام‌های «صورت ببری»، «باغ بستنی»، «زیارت» و «غذای رنگی» پنجشنبه 5 بهمن، سه اپیزود «دفتر نقاشی»، «صندلی سینما» و «خواب بد» جمعه 6 بهمن و سه اپیزود «آلبوم عکس»، «شهربازی» و «پرواز» یکشنبه 9 بهمن منتشر می‌شود. 

همچنین 5 جلد کتاب «با بابام» با قصه‌هایی به قلم امیررضا مافی به همت انتشارات سوره مهر برای نمایشگاه کتاب تهران در سال 1403 آماده می‌شود. 

«با بابام» که در 10 اپیزود 7 دقیقه‌ای با قصه‌های متفاوت ساخته شده است، داستان‌های روزمره از رابطه یک دختر خردسال با پدرش را روایت می‌کند.

انتهای پیام/

source

farhangikhabari

توسط farhangikhabari