به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، تلویزیون این روزها برنامه‌های مختلفی را تدارک دیده که روی آنتن می‌روند. یک برنامه تلویزیونی و یک برنامه رادیویی هم در راه‌اند تا به جمع دیگر برنامه‌های سیمایی و رادیویی انتخاباتی بپیوندند.

جزئیات این دو برنامه را در ادامه ببینید:

برنامه اقتصادی «پایش» ویژه انتخابات مجلس به آنتن بازگشت/ ندا سپانلو مجری فصل جدید

برنامه «پایش» یکی از قدیمی‌ترین برنامه‌های اقتصادی صداوسیما است. در سری جدید این برنامه بر موضوعات انتخاباتی به ویژه در حوزه اقتصاد و دغدغه‌های معیشتی مردم تمرکز شده است.

ندا سپانلو میزبانی فصل جدید پایش را برعهده داد. او پیش از این تولید و اجرای برنامه‌هایی همچون «اقتصاد روز»، «بدون حاشیه»، «تجارت جهانی ایرانیان»، «صبح عالی بخیر»، «راهبرد اقتصادی» و «جهش» را در کارنامه دارد. 

پایش کاری از گروه دانش و اقتصاد شبکه اول سیما است که در فصل جدید به  تهیه‌کنندگی ایمان علی‌محمدی و سردبیری سیدمهدی موسوی در روز‌های یکشنبه‌ و سه‌شنبه هر هفته ساعت 20 از شبکه یک سیما به روی آنتن می‌رود.

رادیو سلامت با یک برنامه جدید به استقبال انتخابات می‌رود

محمد یوسفی، مدیر فضای مجازی رادیو سلامت با اشاره به اینکه برنامه بهارستان سلامت از تولیدات فضای مجازی این شبکه است، بیان می کند: ویژه برنامه انتخاباتی بهارستان سلامت به تهیه کنندگی و گویندگی مسعود حسنی از 16 بهمن شروع می‌شود.

وی ادامه می‌دهد: در این برنامه قرار است با نمایندگان ادوار مختلف مجلس شورای اسلامی که عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس بودند، گفت‌وگو شود. هدف از تهیه برنامه بررسی دستاوردهای مجلس در حوزه بهداشت و درمان و سلامت است.

یوسفی تأکید می‌کند: شبکه‌های مختلف رادیویی و تلویزیونی سعی در ایجاد شور بیشتر و همچنین تبیین و روشنگری دارند تا انتخابات با مشارکت پرشور برگزار شود. یکی از جذابیت‌های رسانه برای مخاطبان خود زمانی است که مطالبات طیف‌های مختلف و احزاب را شاهد هستند چرا که فرصت شناخت را فراهم می‌کند.

رادیو سلامت هم مستثنی از این موضوع نیست و با توجه به مأموریت‌هایی که به عهده دارد، موضوع انتخابات را در قالب‌های مختلف مورد بررسی قرار می دهد. بنابراین یکی دیگر از اهداف برنامه بهارستان سلامت ایجاد شور بیشتر در مردم است.

انتهای پیام/

source

farhangikhabari

توسط farhangikhabari