به گزارش خبرگزاری تسنیم، ویژه برنامه شاهدان شهر در خصوص کنگره ملی 24000 شهید پایتخت مدتی است که از شبکه 5 سیما در حال پخش است و امشب حوالی ساعت 22:30 با حضور سید عباس جوهری معاون سیاسی و اجتماعی  استاندار تهران پخش خواهد شد.

این برنامه که تهیه کنندگی و کارگردانی آن را امیر مسعود نراقی پور به عهده دارد، از جمله برنامه های ترکیبی گفتگو محور سیماست که توانسته نظر مخاطبان را جلب کند.

بخش اول هر قسمت این برنامه تلویزیونی که در خصوص کنگره ملی 24 هزار شهید پایتخت است، به کمیته های بیست و هشت گانه که گردانندگان اصلی این کنگره به حساب می آیند، اختصاص دارد.

از آغاز پخش این برنامه تا کنون مسئولان مختلف استانی از جمله دکتر فخاری استاندار تهران، سردار سرتیپ پاسدار حسن حسن زاده فرمانده سپاه محمد رسول الله(ص) و دبیرکل این کنگره، اصحاب کریمی مدیر کل بنیاد شهید تهران بزرگ، علی فروزانفر مدیر کل فرهنگ و ارشاد استان تهران، محمد رضا سعیدی مسئول مرکز حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس سپاه تهران بزرگ در این برنامه تلویزیونی به فعالیت های دستگاه‌های مختلف استان تهران در این کنگره پرداختند.

مهمان امشب  برنامه سید عباس جوهری معاون سیاسی اجتماعی استانداری تهران و مسئول کمیته یادواره ها، مراسمات و اجلاسیه نهایی کنگره ملی 24000 شهید پایتخت است.

اما بخش دوم هر قسمت از برنامه، روایتگری است که غالبا در خصوص یکی از شهدای والاقدر از زبان یکی از بستگان درجه یک شهید مانند مادر، خواهر، برادر، همسر یا پدر ایشان، با حضور برخی از مخاطبان برنامه و فعالان فضای مجازی است. در این بخش  از برنامه که با پخش چند قسمت جای خود را میان بینندگان باز کرده، به زندگی و خاطرات شهدای اقشار مختلف پرداخته شده است.

همچنین هر شب یک مسابقه پیامکی در این برنامه انجام می‌شود و  به 10 نفر از  کسانی که پاسخ صحیح را ارسال کنند به قید قرعه جوایزی اهدا خواهد شد.

گفتنی است، علیرضا کریمیان مدیر کل آموزش پرورش شهر تهران، حجت الاسلام و المسلمین ابوالقاسم علیزاده، مسول نمایندگی ولی فقیه در سپاه تهران بزرگ،روح الله یگانه نوبخت معاونت فرهنگی هنری سپاه تهران بزرگ مهمانان بعدی این برنامه هستند.

انتهای پیام/

source

farhangikhabari

توسط farhangikhabari