به‌گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، پس از برگزاری مراسم افتتاحیه چهل و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر در شامگاه یازدهمین روز از بهمن 1402 امروز در نخستین روز از آغاز رسمی این دوره از جشنواره فیلم فجر در چهار سانس  فیلم‌های “دروغ‌های زیبا”، “شکار حلزون”، “دو روز دیرتر” و ظاهر اکران خواهد شد.

براساس برنامه‌ اعلام  شده برای اکران فیلم‌های این دوره از جشنواره در برج میلاد امروز به ترتیب در سانس اول؛ ساعت 13 بعدازظهر: “دروغ‌های زیبا” به کارگردانی مرتضی آتش زمزم اکران می‌شود و پس از آن در سانس دوم؛ ساعت 16: “شکار حلزون” به کارگردانی محسن جسور برای مخاطبان هنر هفتم در برج میلاد به نمایش در خواهد آمد.

این درحالی است که منتقدان و اهالی رسانه و حاضر در برج امروز در سانس سوم، ساعت 19: “دو روز دیرتر” به کارگردانی اصغر نعیمی را می‌بینند و نهایتاً پرونده روز نخست با اکران فیلم “ظاهر” به کارکردانی حسین عاملی در ساعت 22 به عنوان منتخب سانس چهارم بسته شود.

از سوی دیگر از سوی ستاد برگزاری امروز در نخستین روز از این دوره از جشنواره بین‌المللی فیلم فجر جدول اکران سینماهای صنوف نیز برای علاقمندان به سینمای ایران که بلیت فیلم‌های پذیرفته شده  را از درگاه تعیین شده تهیه کرده‌اند  منتشر شد.

برای دیدن جدول اکران سینماهای منتخب اینجا کلیک کنید.

انتهای پیام/

 

source

farhangikhabari

توسط farhangikhabari