Wp Header Logo 40.png

به گزارش خبرآنلاین به نقل از روابط‌عمومی اداره‌کل هنرهای نمایشی، کاظم نظری، مدیرکل هنرهای نمایشی در پیامی درگذشت زنده‌یاد غلامرضا پودینه، هنرمند پیشکسوت سینما، تئاتر و تلویزیون استان سیستان و بلوچستان را به جامعه هنری و خانواده این هنرمند تسلیت گفت.

متن یان پیام بدین شرح است:

«بسمه تعالی

خبر تلخ درگذشت هنرمند ارجمندمان، زنده نام غلامرضا پودینه، خاطر تمامی هنرمندان و آشنایان را غرق در اندوه و افسوس کرد. به ویژه آنانی که به اندازه اینجانب و هم استانی‌های هنرمندش با مراتب توانمندی‌های هنری ایشان، آشنایی داشتند . حضوری تاثیرگذار درعرصه هنر روح نواز نمایش در استان شریف سیستان و بلوچستان.

هر چه بود؛ زیستی سراسر راستی بود در لحظه لحظه عمر گرامی این عزیز سفر کرده.
با تمام ایمان و اخلاص، آرامش و آمرزش الهی را برای روح بلندش، امید می‌برم و تسلّای خاطر خاندان شریف و خانواده گرامی ایشان و همکاران پرتلاش و سخت کوشش را از درگاه منیع خداوندی مسالت دارم.»

زنده‌یاد غلامرضا پودینه، هنرمند پیشکسوت سینما، تئاتر و تلویزیون استان سیستان و بلوچستان، روز گذشته، دوشنبه شانزدهم بهمن درگذشت.
این هنرمند، از چندی پیش، با بروز ناگهانی علائم سرطان، درمان را آغاز کرد و پس از گذراندن چند جلسه شیمی درمانی، پیش‌ازظهر روز دوشنبه، شانزدهم بهمن چشم از جهان فروبست.

۲۲۰۵۷

source

farhangikhabari

توسط farhangikhabari