توضیحات آقای وزیر درباره کنسرت علیرضا قربانی در اصفهان – فرهنگی خبری

به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم،‌ محمد مهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی صبح امروز چهارشنبه 16 اسفند 1402 درباره حاشیه‌های به وجود آمده برای کنسرت علیرضا قربانی صحبت کرد.

اسماعیلی گفت: ابتدا از مردم عزیز و شهید پرور اصفهان تشکر کنم. مردم اصفهان همیشه پیشتاز صحنه‌های بزرگ در انقلاب اسلامی بوده‌اند؛ سال گذشته روز 25 آبان را به نام روز حماسه و ایثار اصفهان نام‌گذاری کردیم. این نامگذاری به علت مکتب شهادت‌طلبانه‌ای است که در اصفهان حاکم است.

وزیر فرهنگ تاکید کرد: دوستان ما برای اجرا در اصفهان درخواست(اشاره به کنسرت علیرضا قربانی) داشتند، یک بار هم قبلا این درخواست بود که مجوز صادر شد، اما متاسفانه در اجرا دچار ناهماهنگی شد. ما با دوستان خوبمان در وزارت کشور و با مدیران استان تعامل کردیم و الحمدالله از دیشب اجرای آقای قربانی در اصفهان آغاز شده است.

اسماعیلی درباره حضور مسئولان وزارت فرهنگ در اصفهان گفت: حضور همکارانم در اصفهان به چند دلیل اتفاق افتاده است که نخست برای عرض خداقوت به همکارانِ فرهنگی در استان اصفهان است. از سوی دیگر چون یک شب اجرای آقای قربانی به تعویق افتاده است، برای اینکه عذرخواهی از مردم داشته باشند و هماهنگی‌های لازم را انجام دهند در اصفهان مستقر هستند.

وزیر فرهنگ تاکید کرد: از همه کسانی که به فکر اعتلای فرهنگ و هنر کشور هستند تشکر کنم. از مردم خوب اصفهان که شهر هنرپروری است و بسیاری از بزرگان ما در حوزه فرهنگ و هنر از این منطقه هستند؛ هم تشکر می‌کنم.

انتهای پیام/

source

farhangikhabari

توسط farhangikhabari