ایمانی خوشخو نماینده وزیر ارشاد در شهر جهانی فناوری‌های نرم شد – فرهنگی خبری

به گزارش خبرگزاری تسنیم، در حکم محمدمهدی اسماعیلی برای ایمانی خوشخو آمده است: در اجرای  تبصره ماده‌واحده مصوبه جلسه 899 شورای عالی انقلاب فرهنگی در خصوص تاسیس شهر جهانی نوآوری و فناوری‌‌های نرم و صنایع فرهنگی و نظر به مسئولیت جنابعالی در پارک ملی علوم و فناوری‌های نرم و صنایع فرهنگی جهاد دانشگاهی و نیز تجارب ارزنده شما در این حوزه به موجب این حکم به عنوان نماینده ویژه وزیر در برنامه‌ریزی و فراهم نمودن مقدمات راه‌اندازی شهر جهانی فناوری‌های نرم و صنایع فرهنگی و خلاق منصوب می‌شوید.

انتظار می‌رود ظرف مدت دو ماه، جزئیات طرح تاسیس شهر جهانی مزبور شامل امکانات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری مور نیاز، ساختار تشکیلاتی، نحوه تامین منابع مالی و پیشنهاد تعیین دستگاههای همکار و سایر موارد لازم را جهت(برای) طرح و بررسی در شورای هنر تهیه و ارائه کنید.

توفیق جنابعالی را در انجام این امر مهم از خداوند متعال خواستارم.

محمد‌حسین ایمانی خوشخو دارای دکترای اقتصاد گردشگری از منچستر انگلستان، استاد تمام دانشگاه علم و فرهنگ، رییس پارک ملی علوم و فناوری‌های نرم و صنایع فرهنگی جهاد دانشگاهی و مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در سیاستگزاری‌های کلان و توسعه فعالیت‌های فناورانه فرهنگی و هنری است. 

ایمانی خوشخو پیش از این رییس دانشگاه علم و فرهنگ، معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی، معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بوده و در حال حاضر دبیر شورای هنر شورای عالی انقلاب فرهنگی است.

انتهای پیام/

source

farhangikhabari

توسط farhangikhabari