پای «عمو نوروز جوان» به یک ویژه برنامه باز شد – فرهنگی خبری

به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، حامد مرادیان تهیه کننده ویژه برنامه زنده «نوروزخان» رادیو جوان در خصوص این برنامه رادیویی بیان کرد: این برنامه شامل بخش‌های متنوعی از جمله گزارش با مردم، میزگرد، مسابقه‌های جذاب، روایت‌های شگفت‌انگیز است. با تمرکز بر ارزش‌های انسانی، اخلاق خوب، و رعایت حال دیگران، «نوروزخان» تلاش دارد تا با ارائه محتوای سرگرم‌کننده و آموزنده، به ایجاد اتصال عمیق‌تری بین اعضای خانواده و جامعه کمک کند.

وی افزود: برنامه “نوروزخان” یک برنامه رادیویی شاد و طنز است که با تمرکز بر فرهنگ و ارزش‌های نوروزی، شادی، خنده و نشاط را به خانه‌های مخاطبان به ارمغان می آورد. این برنامه با ارائه بخش‌های متنوع از جمله استندآپ کمدی، خبرهای نوروزی و محتوایی پرانرژی، تلاش دارد تا لحظاتی شاد و خنده‌دار را برای شنوندگان فراهم کند.

حامد مرادیان به هدف این برنامه رادیویی اشاره کرد و گفت: برنامه رادیویی «نوروزخان»، ارائه بخشی از شادی و نشاط همراه با معنویت و ارزش‌های ماه مبارک نوروز، دوری از فضای مجازی و ایجاد فضایی سالم و صمیمی برای همراهی با خانواده مخاطبان است. با این برنامه، ما سعی داریم تا با ارائه برنامه‌های سرگرم‌کننده و طنز، لحظات شاد و پرانرژی را برای شنوندگان خلق کنیم. 

وی افزود: همچنین، با تأکید بر ارزش‌های معنوی و فرهنگی ماه مبارک رمضان، سعی داریم این برنامه به یک پلتفرم معنوی و مفید تبدیل شود. هدف ما از دوری از فضای مجازی نیز این است که فضای سالم و مثبتی را برای خانواده‌ها فراهم کنیم و آن‌ها را به ارتباط نزدیک‌تر و صمیمی‌تر با یکدیگر و با ارزش‌های فرهنگی بهتری هدایت کنیم. 

وی در ادامه درباره شخصیت عمو نوروز در این برنامه رادیویی عنوان کرد: در برنامه «نوروزخان» امسال، عمو نوروز به یک شخصیت جوان و امروزی تبدیل شده است. این بار، عمو نوروز به شکلی جدید و متفاوتی است که با ویژگی‌های جوانانه، مدرن و پویا، به خانه‌های مخاطبان، نوروزی شاد و پرانرژی را هدیه خواهد داد. 

وی در ادامه افزود: این تغییر در شخصیت عمو نوروز، هدف دارد تا با جذابیت و جوانی بیشتر، بازیگر اصلی برنامه شود و ارتباط نزدیک‌تر و صمیمی‌تری با جوانان و افراد جوان امروزی برقرار کند. امیدواریم که این نسخه جدید و نوین از عمو نوروز، تازگی و شادابی بیشتری به برنامه “نوروزخان” بخشیده و از شنوندگان محبوبیت بیشتری کسب کند.

مرادیان تهیه‌کننده این ویژه برنامه در پایان خاطرنشان کرد: در برنامه رادیویی “نوروزخان” امسال، بخش‌های متنوعی از جمله استندآپ کمدی و خبرهای نوروزی نیز وجود دارد. این به جهت ایجاد لحظات سرگرم‌کننده و خنده‌دار برای مخاطبان برنامه است. همچنین، در بخش خبرهای نوروزی، اخبار و رویدادهای جدید و جالبی که به مناسبت جشن نوروز رخ داده است، به تفصیل مورد بررسی قرار می‌گیرد. این بخش به اطلاع‌رسانی از موضوعات مختلف و جذاب مرتبط با جشن نوروز می‌پردازد و اطلاعات جالب و مفیدی را به مخاطبان منتقل می‌کند.

ویژه برنامه زنده «نوروزخان» کاری از گروه ورزش و تفریحات با مدیریت مسعود رنجبر و به تهی‌ کنندگی حامد مرادیان، منصوره توحیدلو با اجرای صاحبه عظیمی و آرزو جعفرپور، با هماهنگی امیرحسین علی نیافرد و با آیتم‌سازی امیر عضد، علیرضا طهرانی و… در ایام نوروز و ماه مبارک رمضان از ساعت 10 صبح الی 12 روی موج fm ردیف 88 مگاهرتز تقدیم شنوندگان رادیو جوان می‌شود.

انتهای پیام/

source

farhangikhabari

توسط farhangikhabari