آماده برای بزرگترین محفل قرآنی ایران؛ 15:30 ورزشگاه آزادی – فرهنگی خبری

به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، از ساعت 15:30 امروز، اجتماع مردمی قرآنی در ورزشگاه یکصد هزار نفری آزادی برگزار می‌شود تا بزرگترین محفل قرآنی ایران با عنوان “محفل قرآنی امام حسنی‌ها” از دقایقی دیگر با حضور خانواده‌ها آغاز شود.

هم‌خوانی، اجرای سرود، نور افشانی، اهدای هدایای بسیار ویژه و اجرای برنامه‌های مفرح و متنوع، بخشی از برنامه‌های جشن بزرگ محفل قرآنی امام حسنی‌ها خواهد بود که تا ساعات منتهی به افطار ادامه خواهد داشت.

برنامه با دعوت از میزبانان، تلاوت حامد شاکرنژاد و تلاوت انشاد رضوان، اجرای گروه سرود نجم الثاقب و در ادامه با دعوت و تمرین همخوانی قرآن شروع می‌شود.

این جشن بزرگ با دعوت از حسین طاهری و اجرای نماهنگ حسن مولا ادامه می‌یابد. تلاوت تک آیه میزبانان با موضوع غزه و رجز خوانی حاج آقا قاسمیان نیز بخشی از برنامه‌های جشن بزرگ محفل قرآنی امام حسنی‌ها خواهد بود.

در آخر برنامه جشن بزرگ محفل قرآنی امام حسنی‌ها با قرائت همگانی دعای فرج و همخوانی اسماء الحسنی به پایان می‌رسد.

«محفل» عنوان برنامه تلویزیونی است که فصل اول آن در ایام ماه مبارک رمضان 1402 از شبکه سوم سیما پخش شد. برنامه‌ای با محوریت قرآن که امسال نیز از ابتدا تا انتهای ماه مبارک رمضان هر روز در ساعات پیش از افطار مهمان خانه مخاطبان رسانه ملی است. این برنامه با حضور پنج میزبان بین‌المللی و 150 میهمان از سراسر جهان روی آنتن تلویزیون می‌رود.

قرآن , محفل انس با قرآن , ورزشگاه آزادی ,

گفتنی است تمام تمهیدات ترافیکی و شهری برای برگزاری این مراسم انجام شده تا خانواده‌ها به راحتی بتوانند از در این مراسم معنوی شرکت کرده و از برنامه‌های آن استفاده کنند.

در زیر گزارش ویدئویی از مراحل آماده‌سازی ورزشگاه آزادی برای برگزاری این مراسم را می‌بینید:

 

.

 

انتهای پیام/

source

farhangikhabari

توسط farhangikhabari