«پادشاه کوچک غول‌های بزرگ» در کتابفروشی‌ها – فرهنگی خبری

به گزارش خبرگزاری تسنیم، به نقل از روابط عمومی اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان؛  کتاب «پادشاه کوچکِ غول‌های بزرگ» به نویسندگی ناهید رحیمی از سوی انتشارت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان منتشر شد. این کتاب داستان پسری به نام بزوین است که به آرزوهایش فکر می‌کند.

کتاب «پادشاه کوچکِ غول‌های بزرگ» با تصویرگری سحر خراسانی برای گروه سنی نونهال (بالای 9 سال) مناسب است. در خلاصه پشت جلد این کتاب می‌خوانیم: «ذهن همه ما پر است از آرزوهای قشنگ. آرزوهایی که گاهی دور و درازند و گاهی شگفت‌انگیز. ذهن همه ما پر است از سؤال‌های بسیار. سؤال‌هایی که گاهی به بزرگی غول‌های بی‌شاخ و دم هستند وگاهی به کوچکی مورچه‌های ریزه‌میزه.

بَزوین پسری ماجراجوست که مثل همه‌ی ‌ما آرزوها و سؤال‌های زیادی دارد. آرزوهایی که برای به دست آوردن‌شان دست به سفری شگفت‌انگیز می‌زند؛ سؤال‌هایی که برای رسیدن به جواب‌شان هزارویک راه را امتحان می‌کند.

در سرزمینی عجیب با ساکنان عجیب‌ترش… سفری با یک عالم سؤال و جواب… سفری که سرنوشت بزوین را برای همیشه جور دیگری رقم می‌زند.»

کتاب «پادشاه کوچکِ غول‌های بزرگ» در 36 صفحه، به قیمت 55 هزار تومان با شمارگان دو هزار و 500 نسخه از سوی انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان منتشر شده است.

علاقه‌مندان می‌توانند این کتاب را از فروشگاه‌های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان سراسر کشور و پایگاه فروش اینترنتی محصولات کانون به نشانی digikanoon.ir خریداری کنند.

انتهای پیام/

source

farhangikhabari

توسط farhangikhabari