دیدار دبیران جشنواره بین‌المللی امام رضا(ع) با وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی – فرهنگی خبری
Wp Header Logo 216.png

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، از ستاد خبری بیست و یکمین دوره جشنواره بین المللی افرهنگی و هنری امام رضا(ع)، سعید زمانی با بیان این مطلب اظهارکرد: این نشست که با هدف تبادل نظر پیرامون رویکردهای آتی جشنواره و همچنین ارائه گزارشی از فعالیت‌های انجام‌شده ترتیب یافته، فرصتی برای تاکید بر اهمیت همکاری بیشتر دستگاه‌های دولتی در حمایت از فرهنگ رضوی خواهد بود.
وی ادامه داد: این دیدار فرصتی است برای ارائه دیدگاه‌ها و برنامه‌های نوآورانه‌ای که می‌تواند جشنواره را به سطحی بالاتر برساند. از جمله موضوعات مورد بحث، آسیب‌شناسی فضاهای فرهنگی گذشته و بررسی راهکارهایی برای بهبود و توسعه آن‌ها در آینده است.
وی افزود: در این جلسه، نمایندگانی از بخش‌های مختلف جشنواره از جمله شعر، عکس، تئاتر، سرود، گرافیک، خوشنویسی و جشنواره روستایی حضور خواهند یافت.
معاون ترویج و جریان‌سازی بنیاد بین‌المللی امام رضا(ع) بیان کرد: امیدواریم که با حمایت‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، بتوانیم موانع موجود را برطرف سازیم و فضایی پویاتر و موثرتر برای ترویج فرهنگ رضوی فراهم آوریم.

وی اضافه کرد: یکی از مسائل مهمی که قرار است در این دیدار مطرح شود، مسئله عدم همکاری برخی از ادارات ارشاد استان‌ها با جشنواره است. دبیران جشنواره امیدوارند که با مطرح کردن این موضوع، بتوانند راهکارهایی برای همکاری بهتر و موثرتر در آینده ارائه دهند.
زمانی یادآورشد: این دیدار که قرار است در روز شنبه مورخ ۸ اردیبهشت ماه برگزار شود، گامی مهم در جهت تقویت همکاری‌های فرهنگی و هنری در سطح ملی به شمار می‌رود و انتظار می‌رود که نتایج آن تأثیرات مثبتی بر روند برگزاری جشنواره‌های آینده داشته باشد.

۲۲۰۵۷

source

farhangikhabari

توسط farhangikhabari