موسیقی می تواند مصائب جامعه را کاهش دهد – فرهنگی خبری
Wp Header Logo 89.png

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، این هنرمند جوان که سابقه تهیه کنندگی آثار هوروش بند و زانکو را نیز در کارنامه دارد، موسیقی را عرصه کشف توانمندیهای بشری در ادوار مختلف می داند و می گوید: موسیقی در همه برهه های تاریخی و خصوصا زمانی که شرایط برای مردم سخت شده، در نقش یاریگر و التیام دهنده زخم های روح بشر خود را نشان داده است. درحال حاضر نیز موسیقی چنین کارکردی برای بخش قابل توجهی از مردم جامعه ما دارد که باید از این ویژگی در جهت کاهش مصایب مردم استفاده کرد.
فریزند در باره نحوه آغاز به کارش در هنر موسیقی می گوید: من از ۲۲ سالگی با سرودن ترانه وارد عرصه موسیقی شدم و با سرودن آهنگ «بیرحم» و چند قطعه دیگر در بین ترانه سراها شناخته شدم . در ادامه همین مسیر بود که با آهنگسازی و ترانه سرایی در قطعه رفتِ مسعود صادقلو کارم بیشتر دیده شد.

او در مدت حضورش در عرصه موسیقی توانسته هنرمندانی چون مهدی دارابی « هوروش بند » ، « زانکو » ، « عرفان ابرا » و « فرزاد بهرامی » را به صنعت موسیقی معرفی کند و با فروش ۱۵ دقیقه ای تمام بلیتهای اولین کنسرت تهران « هوروش بند» در این حوزه رکوردار گیشه محسوب شود. او به زودی مجموعه تازه ای از آثارش را با همکاری و همیاری تعدادی از خوانندگان و نوازندگان عرضه خواهد کرد.

۲۲۰۵۷

source

farhangikhabari

توسط farhangikhabari