جشن امضای کتاب «مرد ابدی» در نمایشگاه کتاب تهران – فرهنگی خبری

به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، جشن امضای کتاب «مرد ابدی» روایتی مستند،‌ بی‌نظیر و خواندنی از تاریخچه موشکی و زندگی پرفرازونشیب دانشمند برجسته و زمینه‌ساز تحقق وعده صادق شهید حسن طهرانی‌مقدم با حضور نویسنده در نمایشگاه کتاب تهران برگزار می‌شود.

معصومه سپهری نویسنده کتاب «مرد ابدی» عصر امروز یکشنبه 23 اردیهشت ماه از ساعت 17 با حضور در غرفه انتشارات شهید کاظمی در سی‌وپنجمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با مخاطبان خود دیدار خواهد کرد.

هم‌چنین امروز ساعت 14:30 مراسم معرفی کتاب «مرد ابدی» به‌همراه تجلیل از نویسنده و خانواده معظم شهید در سالن کوشک نمایشگاه کتاب تهران برگزار می‌شود.نمایشگاه بین المللی کتاب تهران , کتاب «مرد ابدی» ,

کتاب «مرد ابدی»؛ روایتی مستند از زندگی پدر موشکی ایران، شهید والامقام سردار حسن طهرانی‌مقدم به‌قلم معصومه سپهری از سوی انتشارات خبرگزاری تسنیم و با همکاری انتشارات شهیدکاظمی منتشر شده است و برای نخستین‌بار در نمایشگاه کتاب تهران عرضه شد. این اثر فاخر حاصل تلاش 13ساله سپهری است که با سبکی جدید در خاطره‌نگاری جنگ نوشته شده است.

سپهری که پیش از این با آثاری چون «لشکر خوبان» و «نورالدین پسر ایران» میان مخاطبان شناخته شده است، در اثر جدید خود ضمن روایت زندگی شهید طهرانی‌مقدم، به مجاهدت‌های این دانشمند برجسته در حوزه فناوری‌های هوافضا و ابتکارات او در پایه‌گذاری صنعت موشکی در ایران و طراحی موشک‌های مختلف پرداخته است.

نگاه جامع نویسنده به بخش‌های مختلف زندگی شهید طهرانی‌مقدم سبب شده است «مرد ابدی» از وجوه مختلف نظامی، اجتماعی و فرهنگی برای مخاطب و به‌ویژه نسل جوان، اثری خواندنی و کاربردی باشد.

نمایشگاه بین المللی کتاب تهران , کتاب «مرد ابدی» ,

علاقه‌مندان برای تهیه این کتاب می‌توانند به غرفه انتشارات شهید کاظمی در شبستان اصلی مصلّای امام خمینی(ره) راهروی 21 غرفه 507 مراجعه و یا از طریق انتشارات خبرگزاری تسنیم ـ تماس با شماره تلفن 42139000 ـ اقدام کنند.

هم‌چنین علاقه‌مندان برای خرید اینترنتی کتاب «مرد ابدی» می‌توانند به فروشگاه من و کتاب به‌نشانی https://manvaketab.com/pubbooklist/59974/ مراجعه کنند.

انتهای پیام/+

source

farhangikhabari

توسط farhangikhabari