روزآمد شدن گنجینه علمی و فرهنگی – فرهنگی خبری

به گزارش خبرگزاری تسنیم، قاسم صفایی‌نژاد، مدیرعامل انتشارت علمی‌وفرهنگی، در ویژه برنامه نمایشگاه کتاب شبکه سه با بیان اینکه علمی‌و فرهنگی افتخار انتشار بیش از چهار هزار کتاب را دارد، گفت: ما در این انتشارات‌ گنجینه‌ای از محتواهای فاخر را در اختیار داریم که درحال روزآمد کردن آن‌ها هستیم.

وی با بیان اینکه این تعداد کتاب طی سال‌ها توسط انتشارات علمی‌وفرهنگی روانه بازار نشر شده است، گفت: آثار منتشر شده در انتشارات علمی‌وفرهنگی بخشی از خاطره فرهنگی ایرانیان است.

مدیرعامل انتشارات علمی و فرهنگی این انتشارت را برندی خوش‌نام در خاطره ایرانیان دانست و ادامه داد: گنجینه‌ای از محتواهای ناب و فاخر در انتشارات علمی‌وفرهنگی وحود دارد که البته این گنجینه نیازمند روزآمد شدن است که در دوره جدید فعالیت‌ها در حال طراحی این اقدامات هستیم. 

 انتشارات علمی‌وفرهنگی با 320 عنوان کتاب که 12 عنوان آن چاپ اول و در موضوعات فلسفه، تاریخ، تاریخ تحلیلی، ادبیات داستانی، سیاست، سینما، نمایشنامه، هنر و مدیریت است و برای اولین‌بار در سی و پنجمین دوره نمایشگاه کتاب تهران عرضه می‌شود، پا به این رویداد مهم گذاشته است  و در راهرو 15 شبستان مصلی میزبان علاقه‌مندان خواهد بود.

انتهای پیام/

source

farhangikhabari

توسط farhangikhabari