«آقای قاضی» بالأخره به آنتن شبکه دو رسید – فرهنگی خبری

به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، دو هفته گذشته اولین عکس‌ها و تیزرِ فصل دوم سریال «آقای قاضی» که با نام  «آقای قاضی؛ شعبه 121» به کنداکتور تلویزیون خواهد رسید، منتشر شد. 

چندین روز به عنوان تاریخ پخش این سریال به انحاء مختلف اعلام شد. روزی روابط عمومی شبکه دو اعلام کرد که این سریال پنجشنبه 13 اردیبهشت پخش خود را آغاز می‌کند و در برخی رسانه‌ها و فضای‌مجازی هم تاریخ‌های دیگری عنوان شد.

حالا روابط عمومی سریال در خبری اعلام کرد که این سریال از فردا پنجشنبه 27 اردیبهشت‌ماه پخش خود را به صورت رسمی آغاز خواهد کرد. 

«آقای قاضی؛ شعبه 121» در ادامه فصل اول این مجموعه ساخته شده و قرار است همچون فصل گذشته به موضوع پرونده‌های قضایی و حل و فصل آن توسط بهزاد خلج شخصیت اول سریال و قاضی پرونده‌ها بپردازد.

در قسمت اول این سریال با بازی بهزاد خلج به عنوان قاضی و شخصیت اصلی سریال در دادگاه مواجه و به جنبه‌هایی از زندگی او پرداخته می‌شود.

از تفاوت‌های فصل دوم «آقای قاضی» روایت رخدادهایی است که در راهروها و فضاهای پیرامونی صحن دادگاه شکل می‌گیرد.

فصل دوم مجموعه نمایشی «آقای قاضی» به کارگردانی سجاد مهرگان و تهیه‌کنندگی سید حسام‌الدین حسینی ساخته شده و سیدمحمد حسینی سرپرستی گروه نویسندگان را برعهده دارد.

سایر عوامل این سریال عبارتند از: مجری طرح: میثم مهدوی‌راد دستیار کارگردان: نرجس ابراهیمی، مدیر فیلمبرداری: داوود محمدی، تدوین: حسین نشاطی، طراح صحنه: محسن نصراللهی.

«آقای قاضی؛ شعبه 121» محصول مرکز سیمرغ سازمان صداوسیما است که توسط مرکز هنری رسانه‌ای سلوک تولید شده است.

در این فصل از مجموعه «آقای قاضی» نیز مرکز رسانه قوه قضاییه همچون فصل اول به عنوان ناظر و حامی با سازمان صداوسیما همکاری داشته است.

انتهای پیام/

source

farhangikhabari

توسط farhangikhabari