دوره جامع داستان‌نویسی مبتنی بر معارف قرآن – فرهنگی خبری

به گزارش خبرگزاری تسنیم، سازمان دارالقرآن الکریم با همکاری حوزه هنری انقلاب اسلامی دوره جامع داستان‌نویسی ویژه جوانان قرآنی استان تهران را در دو بخش آقایان و بانوان برگزار می‌کند.

در این دوره به هنرجویانی که علاوه بر یادگیری تئوری محتوای هنری و قرآنی دوره، به صورت عملی نیز توانایی تولید آثار هنری مبتنی بر متن و معارف قرآن پیدا کنند مدرک معتبر از سوی سازمان دارالقرآن الکریم اعطا می‌شود.

در صورت توافق سازمان دارالقرآن با هنرجویان منتخب، برای بعد از دوره، این سازمان به حمایت از تولیدات فاخر و همکاری‌های هنری با ایشان برای پروژه‌ها خصوصاً پروژه بلندمدت زندگی با آیه‌ها می‌پردازد.

 

 

مدت دوره جامع این طرح یک ساله است و مکان برگزاری آن تهران، حوزه هنری و صرفاً به شکل حضوری اعلام شده است. هزینه ثبت‌نام در این دوره 500 هزار تومان اعلام شده است. بر اساس اعلام برگزارکنندگان هزینه دوره به هنرجویانی که در طول دوره آثار و تکالیف مدنظر را ارائه کنند عودت داده خواهد شد.

آخرین مهلت پیش ثبت نام در این دوره جمعه 18 خرداد بوده و بررسی و تماس تلفنی با متقاضیان پذیرفته شده اولیه در روزهای 19 و 20 خرداد انجام می‌شود. مصاحبه حضوری و پذیرش نهایی در حوزه هنری نیز در روزهای 21 تا 30 خرداد و شروع دوره در تیرماه اعلام شده است.

علاقه‌مندان برای پیش ثبت نام در این دوره می‌توانند به لینک https://survey.porsline.ir/s/3DySOH0 مراجعه کنند. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق شناسه @edunevis در پیام‌رسان بله و حضور در کانال دوره آموزش جامع داستان‌نویسی سازمان دارالقرآن به لینک http://ble.ir/amuzeshedastan مراجعه کنند.

انتهای پیام/

source

farhangikhabari

توسط farhangikhabari