دومین دوره ی آموزش فیلمسازی «مدرسه تصویر» – فرهنگی خبری

 به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری تسنیم، دوره‌های جدید «مدرسه تصویر» شامل آموزش‌های تک‌رشته، فیلم‌سازی داستانی و مستند، کارگاه‌های تخصصی و اردوهای آموزشی در زمینه عکاسی و سینماست که توسط استادهای باتجربه به هنرجویان منتقل می‌شود.

آموزش به علاقمندانِ رشته‌های عمومی و تخصصی، در دو گروه مبتدی و حرفه‌ای، با هدف کشف و تربیت استعدادهای هنری و فنی سینما و عکاسی اجرا می شود.

«عکاسی از مناظر شهری»، «عکاسی معماری»، «عکاسی مستند اجتماعی»، «عکاسی با موبایل»، «فیلم‌برداری با موبایل»، «تهیه و تولید»، «طراحی صحنه» و «فیلم‌نامه نویسی» عناوین برخی از کلاس‌های تک‌رشته است.
از دوره‌های فیلم‌سازی نیز می توان به «مستندسازی یک نفره» و «فیلم‌سازی با موبایل» و از کارگاه‌های سه روزه  به «فیلم‌سازی شهری» و «شیوه‌های نوین فیلم‌سازی» اشاره کرد.

همچنین «مستندسازی شهری»، «فیلم‌نامه نویسی ژانر» و «عکاسی در شب» از عناوین دوره‌هایی است که در قالب اردوهای آموزشی برگزار می شود. برخی از آموزش‌ها در مدرسه تصویر با هدف اشتغال‌زایی، طی دوره.های کوتاه مدت اجرا شده و افراد مستعد در پروژه‌های سینمایی موسسه تصویرشهر مشغول به کار می‌شوند.

شرایط و نحوه نام‌نویسی از علاقمندان دوره.های آموزشی «مدرسه تصویر» به زودی اعلام و شروع کلاس‌ها از اواخر خردادماه خواهد بود. نخستین دوره‌‌ی آموزشی «مدرسه تصویر» با شعار «سینما در سینما» خردادماه سال گذشته در پردیس سینما گالری ملت برگزار و به هنرجویان گواهینامه پایان دوره اعطا شد.

انتهای پیام/

source

farhangikhabari

توسط farhangikhabari