کارشناسان و رؤسای ادارات امور قرآنی گرد هم آمدند – فرهنگی خبری

به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، کارشناسان و رؤسای ادارات امور قرآنی در حال حاضر در سازمان دارالقرآن الکریم گرد هم آمده‌اند.

این نشست که به مدت سه روز تا هشتم خرداد ماه ادامه خواهد داشت، در روز نهم و دهم خرداد ماه به طور مشترک با حضور رؤسای ادارات امور قرآنی و و کارشناسان قرآن کریم در مجموعه فرهنگی آموزشی آدینه برگزار خواهد شد.

همچنین مراسم اختتامیه این نشست‌ها در روز دهم خرداد با حضور حجت‌الاسلام و المسلمین محمد قمی، رئیس سازمان تبلیغات اسلامی و رئیس شورای توسعه فرهنگ قرآنی برگزار می‌شود.

ارائه کلیات برنامه‌های مصوب سال 1403 سازمان دارالقرآن الکریم، تشریح کلیات نهضت ملی زندگی با آیه‌ها در گام جدید در فصول تابستان، عید غدیر، محرم و صفر، تشریح برنامه‌های محوری استان‌ها شامل آموزش‌های عمومی، تخصصی و تربیت کادر متخصص و برگزاری آزمون‌های ملی، گفتمان‌سازی و تبلیغ اصیل و نوین و همچنین فعالیت‌های حمایتی و نظارتی از مهمترین رئوس دستورکارهای این جلسات خواهد بود.

 

 

در این جلسات همچنین قرار است در خصوص برنامه‌های قرآنی محوری در استان‌ها با حضور رئیس ادارات امور قرآنی بحث و بررسی‌هایی صورت بگیرد. در عین حال قرار است رئیس ادارات امور قرآنی با کارشناسان حاضر در این نشست‌ها تعامل بیشتری در ترویج آموزه های دینی برقرار کنند.

علی تقی‌زاده، رئیس سازمان دارالقرآن الکریم و دبیر نهضت ملی زندگی با آیه‌ها؛ محمد قمی، رئیس سازمان تبلیغات اسلامی و رئیس شورای توسعه فرهنگ قرآنی؛ حریزاوی، قائم مقام سازمان تبلیغات اسلامی؛ عزت زمانی، معاون فرهنگی و تبلیغ سازمان تبلیغات اسلامی؛ سید مصطفی حسینی، دبیر شورای توسعه فرهنگ قرآنی و علی تقی‌زاده، رئیس سازمان دارالقرآن الکریم و دبیر نهضت ملی زندگی با آیه‌ها از جمله مسئولان و کارشناسان حاضر در این جلسه هستند.

انتهای پیام/

source

farhangikhabari

توسط farhangikhabari