به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، ماموستا عبدالسلام کریمی مشاور رئیس جمهور در امور ادیان در پاسخ به این سؤال که با در نظر داشتن این مسئله که آقای رئیسی شاخص‌های مردم برای انتخاب فرد شایسته در امور ریاست جمهوری را تغییر داد و در این عرصه وظیفه مردم در انتخاب فرد اصلح چیست، گفت: تاکنون زیاد شنیدیم که رئیس جمهور باید مردمی، صبور، خدمتگزار و خستگی‌ناپذیر باشد. تمام این گزاره‌ها در آقای رئیسی جمع شده بود. هم جامع‌الاطراف و هم جامع الشرایط بود. شاگرد خوبی برای ولایت و شاگرد خوبی برای امام خمینی (ره) محسوب می‌شد.

وی افزود: رئیس جمهور یعنی ترجمه عملیِ زبان گویای رهبری. مقام معظم رهبری در وصف ایشان فرمود رئیسیِ عزیز. رئیسی خستگی نمی‌شناخت بلکه خستگی را خسته کرده بود. رئیس جمهور ما شهید شد، ان شاءالله راه او را ادامه دهیم.

ماموستا کریمی ادامه داد:‌ با حضور ایشان احساس می‌کردیم امید مضاعفی در مردم ایجاد شده بود. در فسادستیزی و مردم‌داری عملکرد خوبی داشت. خلاف را از آشنا و غیر آشنا قبول نمی‌کرد. در خدمتگزاری فکر می‌کردیم شهید رجایی است. ثابت کرد هم مرد دیپلماسی و هم مرد میدان بود. می‌توان گفت او هم شهید بهشتی، هم شهید رجایی و هم شهید قاسم سلیمانی بود.

 

انتهای‌پیام/

source

farhangikhabari

توسط farhangikhabari