بازدید میهمانان خارجی از موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس – فرهنگی خبری

به گزارش خبرگزاری تسنیم، امروز یکشنبه 13 خردادماه 1403، در آستانه عروج ملکوتی بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) جمعی از میهمانان خارجی ستاد بزرگداشت ارتحال حضرت امام(ره) که به منظور حضور در مراسم سی و پنجمین سالگرد ارتحال ملکوتی آن امام فقید به کشورمان سفر کرده‌اند از تالارهای هفتگانه موزه و سراسرنمای مقاومت سپهبد شهید سلیمانی بازدید کردند.

بنابراین گزارش، هیات مذکور، پس از حضور در یادمان شهدای گمنام موزه و ادای احترام به مقام شامخ شهیدان والامقام از تالارهای هفتگانه موزه و همچنین سراسرنمای مقاومت شهید سلیمانی بازدید کردند و در جریان وقایعی که منجر به پیروزی انقلاب اسلامی، جنگ تحمیلی و پیشرفت‌های پس از آن، اقدامات و مجاهدت‌های جبهه مقاومت و نیز خباثت‌های گروه منحوس داعش در عراق و سوریه قرار گرفتند.

موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس , دفاع مقدس ,

گفتنی است موزه و سراسرنمای مقاومت که بخشی از موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس است، بر پایه سناریو روایت مقاومت در برابر نظام سلطه بر مبنای اندیشه‌های انقلاب اسلامی شکل گرفته است. این مجموعه در امتداد و بر مبنای انقلاب اسلامی و همچنین هشت سال دفاع مقدس، جریان‌های مقاومت در سراسرعالم را روایت می‌کند.

انتهای پیام/

source

farhangikhabari

توسط farhangikhabari