Wp Header Logo 869.png

محمدمهدی اسماعیلی با اشاره به اینکه چند رسانه مزدور و خارج نشین با دروغ پردازی های خود به دنبال سیاه نمایی وضعیت جشنواره های فجر هستند، گفت: اعداد و رقم در خصوص میزان مشارکت اهالی هنر نشانده حضور پرشور هنرمندان عرصه های مختلف در صحنه است.

تحریم جشنواره فجر دروغ پراکنی رسانه های مزدور استبه گزارش عصرپرس به نقل از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حاشیه هیات دولت در جمع خبرنگاران از آغاز پیش فروش بلیت های جشنواره فیلم فجر در روزهای آتی خبر داد و گفت: بزودی پیش فروش فیلم های جشنواره فیلم فجر بصورت برخط آغاز می‌شود که بر اساس پیش بینی ها، می بایست با ایجاد ظرفیت بیشتر، به سالن های اکران اضافه شود تا تمامی اهالی هنر و  مخاطبان بتوانند به تماشای آثار چهل و یکمین دوره جشنواره فیلم فجر بنشینید.

اسماعیلی با بیان اینکه حضور پرشور هنرمندان و مخاطبان در جشنواره فیلم فجر جواب قاطعی به تبلیغات و دروغ پردازی های رسانه های معاند خواهد بود، گفت: جشنواره فیلم فجر با هدف نشاط آفرینی در جامعه برگزار می‌شود و این موارد در جشنواره پیش رو تدارک دیده شده است.

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با اشاره به برپایی جشنواره فیلم فجر در ۳۱ استان گفت: در راستای تحقق اهداف عدالت فرهنگی همانند سال گذشته نگاه ویژه‌ای به مناطق محروم و کم برخوردار خواهیم داشت که حضور وسیع سینماهای سیار در این مناطق از جمله برنامه‌های اصلی جشنواره فیلم فجر به شمار می‌رود.

وی همچنین در پایان به بازدید شب گذشته خود از دبیرخانه جشنواره فیلم فجر اشاره کرد و افزود: فیلم‌های جشنواره در موعد مقرر رسیده و کار هیات انتخاب در حال اتمام است، همچنین در بخش بین الملل آثار خوبی به دبیرخانه جشنواره ارسال شده است.

source

farhangikhabari

توسط farhangikhabari