Wp Header Logo 799.png
وزیر فرهنگ: همه به رئیس‌جمهور منتخب کمک کنیم

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی پس از رأی‌دادن به نامزد منتخبش در انتخابات چهاردهمین دوره ریاست‌جمهوری، گفت: مردم ایران امروز پشت سر هر نامزدی قرار بگیرند، او رئیس‌جمهور همه مردم ایران بوده و وظیفه ما کمک به این منتخب است.

به گزارش شهرآرانیوز، محمدمهدی اسماعیلی امروز (۱۵ تیر ۱۴۰۳) پس از رأی‌دادن در تالار وحدت، در جمع خبرنگاران گفت: مردم با حضور پای صندوق‌های رأی، رسیدن به بلوغ سیاسی خودشان را به نمایش می‌گذارند.

وی افزود: در یک هفته، دو انتخابات سراسری بزرگ با حضور مردم در حال برگزاری است، شاید این شکل آرامش و امنیت و آزادی بالا در بیان دیدگاه‌ها و انتخاب مردم در چنین‌سطحی را در هیچ‌جای دنیا نداشته باشیم. انتخابات متعلق به مردم است، برگزارکنندگان و تعیین‌کنندگانش مردم هستند و هر آنچه مردم تشخیص دادند و تصمیم گرفتند و پشت سر هر نامزدی قرار گرفتند، او رئیس‌جمهور همه مردم ایران بوده و وظیفه ما کمک به منتخب همه مردم ایران است.

اسماعیلی تأکید کرد: مردم ایران تجربه موفقی را پیش رو دارند که کارنامه‌اش در معرض قضاوتشان است؛ وضعیت کشور در سال ۱۴۰۰ را همه می‌دانند؛ ولی براساس تلاش‌های صورت‌گرفته، در سال ۱۴۰۳ بسیاری از مشکلات به فرصت‌های جدید تبدیل شده است. ان‌شاءالله مردم به تداوم مسیر خدمتگزاری اقبال نشان دهند و رئیس‌جمهور منتخب بتواند با پشتیبانی آرای بالا، مسیر نورانی دولت آیت‌الله رئیسی را ادامه دهد.

منبع: ایرنا

 

source

farhangikhabari

توسط farhangikhabari