Wp Header Logo 1138.png

جوان آنلاین: آیین اهتزاز بزرگ‌ترین پرچم فلسطین بر بلندای پایتخت ایران با حضور ناصر ابوشریف نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین و جمعی از خانواده‌های شهدای حماسه طوفان‌الاقصی در منطقه فرهنگی و گردشگری عباس آباد بوستان طالقانی برجم پرچم برگزار شد.

به گزارش ایرنا، در این آیین مدیرعامل منطقه ویژه گردشگری فرهنگی عباس‌آباد گفت: رژیم اشغالگر قدس، یک سیستم جعلی معیوب و ناقص‌الخلقه است که به جز قتل، توحش و غارتگری، کارکرد دیگری ندارد.

سیدمحمد حسین حجازی افزود: شجاعت و فداکاری فرزندان غزه و فلسطین، افسانه شکست ناپذیری و هیبت پوشالی این ماشین جنایت و کشتار را در هم شکست. پاسخ اسرائیل به دفاع مشروع فلسطینیان، هجوم وحشیانه به زنان و کودکان و مدارس و بیمارستان‌ها، زیر ساخت‌های شهری و روستایی و حتی کمپ‌های آوارگان و جنگ‌زدگان بود.

وی ادامه داد: با کمال تاسف، سران قدرت‌های بزرگ مدعی حقوق بشر و سازمان‌های بین‌المللی، سران دولت‌های اسلامی به ویژه کشور‌های عربی با خونسردی شاهد پیشروی ماشین قتل و کشتار رژیم صهیونیستی در میان شهر‌ها و سکونت‌گا‌های شهروندان مظلوم غزه هستند و نهایتا در سطح صدور یک بیانیه بی خاصیت نشان می‌دهند و عملا هیچ واکنش جدی و موثری که حاکی از تلاش و جهاد برای توقف این جنایات بیشرمانه شود را نمی‌بینیم.

حجازی گفت: برخی کشور‌های اسلامی حداکثر کمک‌های بشردوستانه به غزه ارسال می‌کنند در حالیکه مردم غزه امروز نیاز به تقویت نیروی مقاومت و ایستادگی در برابر جنایات اسرائیل دارند حتی اگر با توسل به ارسال تجیهزات دفاعی و اعزام نیروی نظامی باشد.

وی اظهار داشت: رژیم غارتگر اسرائیل ثابت کرده که هیچ ابایی از بی‌آبرویی و بدنامی خود و مردمش در سراسر جهان ندارد. در حالیکه همه وجدان‌های بیدار جهانیان، عملیات وحشیانه این رژیم در غزه را محکوم می‌کنند و به ابراز همدردی با قربانیان و رنجدیدگان این جنایات و نسل‌کشی فلسطینیان مظلوم ادامه می‌دهند.

مدیرعامل منطقه ویژه گردشگری فرهنگی عباس‌آباد گفت: این رژیم در عمل نشان داده که به هیچ ضابطه، قانون، تعهد، قرارداد معاهده، اصل و استاندارد شناخته شده و پذیرفته شده بین المللی پایبند نیست و با زبان انسانی، اخلاقی و دیپلماتیک با این رژیم نمی‌توان سخن گفت.

وی ادامه داد: دولت و مردم ایران از ابتدای شکل گیری انقلاب اسلامی تا زمان تاسیس و توسعه جمهوری اسلامی ایران، همواره بر اساس آرمان‌های انسانی و عقیدتی خود در دفاع از مظلوم و عدم سازش با ظالمان و جنایتکاران، مدافع حقوق مردم مظلوم فلسطین بوده اند و در این راه تحت هیچ شرایطی کمک‌های انساندوستانه مادی و معنوی خود و جهاد برای تقویت محور مقاومت و معرفی جنایات و رسوا سازی این رژیم دست بر نداشته است.

مدیرعامل منطقه ویژه گردشگری فرهنگی عباس‌آباد تاکید کرد: همچنان بر همان عهد و پیمانی که در دفاع از مظلومان جهان و اتحاد و همگرایی جهان اسلام داریم، پایبند هستیم. هر چند همواره در این مسیر هزینه‌های زیادی را متحمل شده ایم و حتی فرزندان شجاع و غیور خود مانند شهید راه قدس شریف سردار پر افتخار حاج قاسم سلیمانی را تقدیم این راه کرده ایم.

حجازی گفت: امروز با دلی خونین، ولی امیدوار به رهایی قدس و مردم دربند غزه و فلسطین بسیار خوشحالیم که پذیرای شما عزیزان هستیم و به آن افتخار می‌کنیم از خداوند برای دل‌های غم دیده تن‌های مجروح و روح و روان رنجور شما، صبر و سلامتی مسالت داریم و عمیقا باور داریم که روزی شاهد فروپاشی این رژیم نامشروع خونخوار و کودک کش خواهیم بود و مردم فلسطین از هر نژاد مذهب و زبانی با پایتختی قدس شریف و ذیل پرچم مقدس کشور فلسطین، در آرامش و آسایش و به دور از جنگ و خونریزی زندگی خواهند کرد.

وی افزود: آن روز دور نیست و از خداوند می‌خواهیم تا شاهد برگزاری بزرگترین و با شکوه‌ترین نماز جمعه مسلمانان در قدس شریف و مسجد الاقصی به امامت رهبر معظم انقلاب و پیشوای راستین همه مسلمانان جهان باشیم.

source

farhangikhabari

توسط farhangikhabari