Wp Header Logo 1118.png

رئیس سازمان سینمایی کشور که در پای صندوق رای حاضر شده بود، از هنرمندان دعوت کرد تا در دومین دوره انتخابات ریاست جمهوری شرکت کنند.

دعوت رئیس سازمان سینمایی کشور از هنرمندان برای شرکت در  انتخابات
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، محمد خزاعی صبح امروز ۱۵ تیر ماه برای شرکت در دومین دوره انتخابات ریاست جمهوری در تالار وحدت حضور پیدا کرد.

وی درباره اهمیت شرکت در انتخابات عنوان کرد: انتخابات مانند سال‌های گذشته در کشور در حال برگزاری است و شاهد حضور پرشور مردم هستیم. طبیعی است هرکسی که به سرنوشت خودش و کشورش اهمیت می‌دهد، در انتخابات شرکت می‌کند. این حس که ما نمی‌توانیم در سرنوشت خودمان تأثیرگذار باشیم، چیزی است که به خیلی از مردم القا شده است، اما واقعیت این است که با همین رای‌ها می‌توانند تغییرات اساسی در کشور ایجاد کنند.

خزاعی در پایان با دعوت از هنرمندان برای شرکت در انتخابات گفت: من از همه اهالی سینما، هنرمندان، اهالی فرهنگ و هنر دعوت می‌کنم که اگر معتقدند باید تغییراتی در کشور صورت بگیرد، امروز حتماً پای صندوق‌های رأی بیایند.

تالار وحدت تهران از ساعت ۹ صبح روز جمعه پانزدهم تیر، میزبان اهالی فرهنگ، هنر و رسانه برای حضور در دور دوم انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری است.

source

farhangikhabari

توسط farhangikhabari