Wp Header Logo 1201.png
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

نام و نام خانوادگی: جولیا فیونا رابرتز

تاریخ تولد: 28 اکتبر سال 1967

محل تولد: آتلانتا، ایالات متحده امریکا

پیشه: بازیگر هالیوودی

وضعیت تأهل: متأهل

 

 

 

بیوگرافی جولیا رابرتز

جولیا رابرتز در 28 اکتبر سال 1967 در ایالت جورجیای آمریکا به دنیا آمد. پدرش والتر و مادرش بتی او بردمیس نام داشت و یک بازیگر بود و با همکاری همسرش برای کودکان کلاس های بازیگری برگزار می کردند. 

زندگی نامه جولیا رابرتز, فرزندان جولیا رابرتز, جولیا رابرتز

جولیا و خواهر و برادرش هر سه مانند مادرشان حرفه بازیگری را دنبال کردند. جولیا وقتی که ده ساله بود پدرش را از دست داد. مادر او بعد از تولد جولیا مجبور شد حرفه اش را رها کند و این امر تأثیر منفی روی زندگی آنها داشت. اما خوشبختانه این وضعیت موقتی بود و زمانی که بیوه مارتین لوتر کینگ فرزندان خود را برای بازیگری به کلاس او فرستاد وضعیت این خانواده بهتر شد و او حتی هزینه های اولیه پزشکی مادر جولیا را نیز متقبل شد.

زندگی نامه جولیا رابرتز, فرزندان جولیا رابرتز, جولیا رابرتز

جولیا در دوران ابتدایی و راهنمایی در چند مدرسه تحصیل کرد. او در کودکی به حیوانات و دامداری علاقه داشت. در دوران دبیرستان خوانندگی از تفریحات مورد علاقه او بود. زمانی که وارد دانشگاه ایالتی جورجیا شد نتوانست فارغ التحصیل شود و برای دنبال کردن حرفه بازیگری به نیویورک رفت. مدتی مشغول مدلینگ شد و همزمان در کلاس های بازیگری شرکت می کرد.

 

 

آغاز فعالیت حرفه ای جولیا رابرتز

بازی در فیلم رضایت (1988) اولین حضور پر رنگ او در بازیگری است. در این فیلم با لیام نیسان هم بازی می شود. پیش از این او در سینما و تلویزیون در چند نقش کوتاه بازی کرده بود ولی با این فیلم توانست به عنوان بازیگر هالیوودی مطرح شود. او همچنین در فیلم خون سرخ و چند سریال با داستان های جنایی نیز حضور داشت و در سریال معروف Miami Vice  نیز ایفای نقش کرد.

 

 

زندگی خصوصی جولیا رابرتز

جولیا در هنگام بازی در فیلم مرگ بازان با بازیگر کانادایی کیفر ساترلند آشنا شد. آنها تاریخ عروسی را نیز معین کردند اما سه روز قبل از این مراسم روزنامه ها عکس نامزد جولیا را در کنار یک دختر ناشناس چاپ کردن که این امر باعث شد آنها از هم جدا شوند.

جولیا در سال 1993 با خواننده کانتری لایل لاوت ازدواج کرد. آنها دو سال بعد از هم جدا شدند.

 

او هنگام بازی در فیلم “مکزیکی” با همسر آینده اشد نیلی مادر آشنا می شود. در آن زمان آنها هر دو متأهل بودند. دنیل در سال 2002 از همسرش جدا می شود و سپس در تابستان همان سال با جولیا ازدواج می کند.

عکسهای جولیا رابرتز, فیلم جدید جولیا رابرتز, جولیا رابرتز ازدواج

جولیا رابرتز در کنار همسر و فرزندانش

آنها دو سال بعد صاحب پسر و دختر دوقلویی می شوند که نام فینز والتر را به یاد پدر جولیا برای پسر انتخاب می کنند و برای دختر نیز نام هزل پاتریشیا انتخاب می کنند. آنها در سال 2007 مجددا صاحب فرزند دیگری به نام هنری می شوند.

 

 

حواشی

جولیا یک خواهر ناتنی داشت که خودکشی کرد و برخی جولیا را در این امر مقصر می دانند زیرا او همیشه درباره جولیا حرف های منفی می زد. خواهر او نانسی موتز بر اثر استعمال مواد مخدر از دنیا رفت و رسانه ها آن را خودکشی اعلام کردند و نوشتند که نانسی در نامه خودکشی اش نوشته جولیا باعث شده که او با مادر بیمارش قطع رابطه کند. 

source

farhangikhabari

توسط farhangikhabari