Wp Header Logo 1450.png
رفتارهای خلاف شأن یک آقازاده

در ادامه رفتارهای خلاف شأن یکی از منتسبان بیت حضرت امام در فضای مجازی، زیست مجازی او خاطر علاقه مندان را آزرده کرده است.

به گزارش خبرنگار سرویس فرهنگی و اجتماعی خبرگزاری رسا، اقدامات خلاف شأن طلبگی سیداحمد خمینی فرزند حجت الاسلام سیدحسن خمینی در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی بازتاب های منفی زیادی به همراه داشته است.

این اقدامات بسیاری از دلسوزان و علاقه‌مندان به حضرت امام (رحمة الله تعالی علیه) را آزرده خاطر ساخته است.

اخیرا وی در اقدامی عجیب ذیل پست یکی از بانوان بازیگر با حجاب نامناسب در فضای مجازی، تولد وی را تبریک گفته که این اقدام جنجال ها و بازتاب های زیادی را در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی به همراه داشته تا جایی که کاربران غیر مذهبی نیز از این رفتار و اقدام وی متعجب شده و تذکراتی‌ نیز از سوی دلسوزان مطرح شده است.

انتظار می رود منسوبان به بیت و خانواده حضرت امام (رضوان الله تعالی علیه) در هر گونه کنشگری خود در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی هنجارهای اسلامی و حوزوی را منتقل و انعکاس دهند نه اینکه همچون یک سلبریتی به سلبریتی دیگر شادباش بگویند.

لازم به ذکر است، افراد زیادی با گرایش های مختلف نگران تبعات و پیامدها و آفات اینگونه رفتارها هستند.

همچنین چگونگی همراهی حجت الاسلام سیداحمد خمینی با دکتر مسعود پزشکیان رییس جمهور منتخب در سخنرانی روز عصر شنبه 16 تیرماه نیز موجب نگرانی فضلای حوزوی شده است.

رفتارهای خلاف شأن یک آقازاده

source

farhangikhabari

توسط farhangikhabari