به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم به نقل از کلایدر، گزارش‌های تازه می‌گوید که «مایکل بی. جوردن» با همکاری شبکه HBO MAX‌ در حال گسترش پروژه سوپرمن بر اساس طراحی شخصی خود است.
به تازگی در برخی از اخبار گفته شده بود که «تا-نهیسی کوتس» در حال نوشتن فیلمنامه‌ای برای یک فیلم «سوپرمن» با همکاری برادران وارنر و «جی.جی. آبرامز» است و قرار بود که «مایکل بی. جوردن» نقش اصلی اثر را در آن بازی کند. اما گویا این پروژه لغو شده و حالا جوردن قرار است که پروژه سوپرمنی خودش را خلق کند.
به گفته این سایت به نقل از برخی منابع خبری علت رد کردن پروژه آبرامز توسط جوردن تمرکز فیلمنامه بر شخصیت «کال-ال» است. به نظر جوردن  انتخاب بازیگری سیاه برای نقش «کال-ال» منجر به کوچک شدن شخصیت «ول-زود» است که سیاه‌پوست معرفی شده است.
قرار است که سوپرمن این پروژه برخلاف سوپرمن‌های همیشگی درباره شخصیت «ول-زود» سوپرمن سیاه‌پوست‌ کتاب‌های کمیک باشد. شرکت فیلمسازی «اوتلایر سوسایتی» متعلق به جوردن برای نگارش فیلمنامه این اثر که یک مینی سریال عنوان شده است نویسنده‌ای را انتخاب کرده‌اند.
«وال-زود» سوپرمنی از «زمین 2» است، جایی که او یکی از آخرین کریپتونین‌ها (عنوان سیاره‌ای خیالی در کتاب‌های کامیک و سرزمین مادری سوپرمن) است و دومین کسی است که لباس سوپرمن را تصاحب می‌کند.
انتهای پیام/

source